Fiat Punto 1.9 JTD

Fiat Punto 1.9 JTD

Član
Evo drustvo trazio sam sebi Puntača bas sa 1.9 jtd motorom sa dvoja vrata i naletio sam na jednog lijepog.
Fiat punto 1.9 sa 85ks., ima dosta opreme, a to je: klima, stakla na struju, servo (city), centralna sa daljinskim, alarm, i ima 6 zračnih jastuka.
Evo slike
2njvxbo.jpg

2u4mpmb.jpg

2hp0tas.jpg

11iloup.jpg

nfrvci.jpg


I mogu reci da auto stvarno dobro ide i odlicno poteze i u malim i u velikim obrtajima., stvarno sam zadovoljan. Al trenutno nema vozanja jer sam morao vratiti table gdje sam ga kupio., i sad cekam da mi posalju prometnu da ga mogu registrirati.

Auto ce biti jos ljepse ako naletim na neke dobre felge, ako ima netko alu 14ke sa dobrim gumama nek se javi, isto tako bih zelio sporting konzolu i sporting spojler zadnjii
 
Član
prijatelj vozi punta sa ovim motorom, jedne prilike smo isli za mostar sa njim i mogu reci da sam prijatno iznenadjen, uz ivan je isao ko veliki :)
"skoro" bez problema smo otisli i vratili se, kazem skoro jer su nas farovi izdali pri povratku a bila je ponoc
 
Član
prijatelj vozi punta sa ovim motorom, jedne prilike smo isli za mostar sa njim i mogu reci da sam prijatno iznenadjen, uz ivan je isao ko veliki :)
"skoro" bez problema smo otisli i vratili se, kazem skoro jer su nas farovi izdali pri povratku a bila je ponoc
Haha, i mene farovi zivciraju najvise zbog toga sto pozute, al da se ljepo to ispolirat. A sto se tice motora nemam zamjerke, zvjer je
 
Član
Ja kad sam prodao svog stila tablice (ove nove) su ostale na njemu.

Zasto moras vratiti tablice?
Kolko se sjecam da se samo vracaju ako se auto reg sa taksija na putnicko i obratno.
 
Član
Ja kad sam prodao svog stila tablice (ove nove) su ostale na njemu.

Zasto moras vratiti tablice?
Kolko se sjecam da se samo vracaju ako se auto reg sa taksija na putnicko i obratno.
Iz Livna sam a auto uzeo u Banjaluci., i kod nas ne vrijedi njiihova polica osiguranja, jer je Banjaluka Republika Srpsa, tako mi rekoše u osiguranju
 
Član
Ne vrijedi osiguranje iz RS-a u Federaciji, mogo si jedino vozit do isteka registracije i onda prevedeš na sebe da ne propadne registracija.
 
Član
Osiguranje kupiš u Livnu i voziš...tablice si morao vraćati jedino ako je od isteka registracije prošlo više od 30 dana, inače nisi.
 
Član
Update, danas se konacno natram da skinem tapicerung i pogledam sta je sa granicnikom vozaacevih vrata, jer uvijek zaboravim da mi neradi i onda vrata odlete naprijed u blatobran i ostaju mi tako tragovi po vratima..., Evo poslikao sam nesto, tako da ako nekom treba pomoc oko skidanja tapicerunga pomoći će mu :)

28bz3g3.jpg

Treba skinuti poklopac sa zvucnika jer ima šarafa i ispod i zvučnik isto otkopčati
25g88wh.jpg

Evo ovdje se vidi di dolaze šarafi, u sve ove plave plastikice ide šaraf, a ove žute lijevo su neke plastikice, treba paziti uz staklo jer tu ga drže žabice pa bi bilo dobro da se i one izvade, jer kasnije kad se vraca tapicerung da se ne pomjeri ona koža na vrhu
29cqiyc.jpg

Nisam mogao vidjeti šta mu je pa sam uslikao :):) i na slici vidim da fali jedan šaraf, točnije nešto što drži graničnik., srećom kako je to puklo spalo je i ostalo dole na vratima.. i uzmem taj dio stavim drugi šaraf i sve lijepo zašarafim., sad radi kao novo :D Eto nadam se da će nekome biti od pomoći :)
 
Član
I ev na Punta je stavljena ovira tablice od inoxa i bijela ledica T10 i baš lijepo izgleda po noći.
Sad se ne vidi kako svijetli ledica, al evo vidi se kako mu stoji ovir od inoxa :)
2uiysqo.jpg
 
Član
Na punta je stavljen Novitec strut bar, štelujući., i ubačen je bass Mac audio od 700W u gepek. :) Evo slike ...

122itrr.jpg

2w5kp69.jpg


Sljedeće što želim su alu felge, tako da ako ima neko 14.ke 4x98 neka mi javi :) :)
 
Top