Fiat Punto 1,9 JTD -Teslic

Fiat Punto 1,9 JTD -Teslic

Član
http://www.pik.ba/artikal/4428512/fiat-punto-1-9-jtd/ interesuje me zna li ko sta vise o ovom autu....nebih otvarao temuu ali nudi lik kljuc za kljuc za ovog gtia iz garazze koji vrjedi 3-3500km jos bi on dosao u tomislavgrad to mi nekako ofirino
 
Član
Provjeri samo papire ostalo ako je solidno zamijeni ipak je novij punto dosta od golfa ;)
i green devil je dobio fiat bravo 1998god za svoj golf2, kljuc za kljuc mijenjali ;)
 
Član
ma fkt ofirno kljuc za kljuc mu nudi jos bi dosao kod njeg ,,,,al eto mozda momak hoce nesto jace,,,poslao sam phaentonu poruku on je iz teslica mozda zna nesto.....
 
Član
Benny_BMW je napisao(la):
http://www.pik.ba/artikal/4428512/fiat-punto-1-9-jtd/ interesuje me zna li ko sta vise o ovom autu....nebih otvarao temuu ali nudi lik kljuc za kljuc za ovog gtia iz garazze koji vrjedi 3-3500km jos bi on dosao u tomislavgrad to mi nekako ofirino

Jarane taj ti je punto zadnje 2 godine po piku vazda ga brise i stavlja. Pratim ja punte po piku pa tako i znam :)
 
Član
dosadno mu pa to radi xd :D valjda ce se javiti neko da zna malo vise eto phaentom kaze da nije divljao sa njim fino vozi ;)
 
Član
phantom role :lol::lol::lol:

Koliko ja znam nije, posto bi ga znao sto posto da je neki "sumaher" ;)
 
Član
dok ga stalno brise is tavlja, znaci da nije nesto ok...inace bi se prodao, nije nesto cijena nabrijana... il je udaran, il je mutan
jos da dodje u TG, nije to 30km razlike
provjeri ti to bolje, daje dizela za benzinca, to se kod nas svakako rijetko radi
 
Član
phantom je napisao(la):
phantom role :lol::lol::lol:

Koliko ja znam nije, posto bi ga znao sto posto da je neki "sumaher" ;)

hahah jbga uglavnom o tebi govorim :lol::D

edoze je napisao(la):
dok ga stalno brise is tavlja, znaci da nije nesto ok...inace bi se prodao, nije nesto cijena nabrijana... il je udaran, il je mutan
jos da dodje u TG, nije to 30km razlike
provjeri ti to bolje, daje dizela za benzinca, to se kod nas svakako rijetko radi

da,bas je glupo jos da dode nema logike,poslao sam poruku i onom clanu sto je vozao corada pa sad ima bmw e34 ...mislim da je nick corrado87
 
Detaljno sve provjeri... mehanicko stanje, trap, ovjes da vidis jel udaran i sl. papire, dijagnostika itd. msm ako sve bude OK zasto da ne :icon_rolleyes: jos ako ce doci, jos bolje jer odvezes ga kod poznatog majstora da ga detaljno pregleda... da se razumijemo, golf je vec pomalo staro auto i ova zamjena bi bila odlicna, ali ako je onaj punto neregularan sa papirima onda si donji ako zamijnite... mada ako su papiri uredni i motor OK, nemozes biti na gubitku nikako ;)

p.s. samo se postavlja pitanje zasto bi mijenjao... to ga pitaj, vidi sta ce ti reci ;)
 
Član
vidi drug golf mi je od jaran i on bi radio ovu zamjenu al to nije bitno.....valjda ce se neko javiti ako se ne javi nek dode pa sto ti rece detaljno pogledati auto sta das majstoru na kafu neki cak nece ni to uzeti jer mu je jaran autolimar eto odma manje,ovo ostalo 5-10km ako valja super ako ne valja jbtga on je dosao na gubittku nije nikako
 
Top