Fiat Punto 1.2

Fiat Punto 1.2

Ev da predstavim svoju drugu novu vozilicu , dovucena iz Slovenije u solidnom stanju al bacit cu ja malo svoje cini na njeg da mu popravim izgled .
Motorcic je 1.2 onaj slabiji od 60ks i Bogami fino vuce za tako malo KS , godina 2001 , ima i nesto opreme kao sto su podizaci , volan po visini , sjediste po visini , servo i et to je to osnovno ono , evo i par slikica



 
Fin stvarno autic nema sta , u planu mi je da se rijesim neke hrdje sto imam , ofarbati lajsne , ispolirati farove , skinuti oznake (ako neko zna jesu li zaljepljene ili? ) uzeti pragove orginalne i staviti neke 14-15" felgice i to je to s vana mozda jos samo skinuti znak sa haube i staviti xenone , a unutra cu samo da promjenim player da stavim sta bolje i da ga ocistim fino hemijski jer su malo sjedista prljava , et to je to odokativno :lol:
 
Član
a na njih cim se stave felge fino izgledaju cool im prednji ovaj kraj i farovi fabricki ne treba sta puno da bas mocno izgleda;)
 
Na gepeku su ti ljepljene oznake , a naprijed na haubi nisu :)

Inace fin puntic , samo felgice , i ne treba nista vise dirati :cool:
 
Hvala svima , nista cim opet otopli koliko tolko skidam oznake , a na prijed znam da je znak na rupe samo me zanima kad se skine jel udubina ostane ili samo rupice jer cu morati farbati haubu pa usput da i to zatvorim
 
Član
ostane ti ono udubljenje, kod mene rodjak skidao znak, majstor mu uradio i ofarbao haubu sve za 100KM, al bila ona obicna bijela boja, malo mu je uzeo, a i bilo rupica od kamencica i malkice hrdje bacilo, ali vala ja je za stoju nebi ni pripremio za farbanje kamol jos i ofarbao :D sta je s astrom, jeli i ona tu?? neka je sa srecom
 
Član
Odlican punto al sto ide k'o nevrijeme:lol::lol:
Valjda lagano auto pa moze potegnu pravo dobro:icon_smile::icon_smile:
Nek je sa srecom;);)
 
Top