Fiat Punto 1.2 8v

Fiat Punto 1.2 8v

Član
pozdrav svima..
evo napokon da postavim i ja moju kosilicu za travu zelenkasti punto uzeo sam ga pre 2 meseca iz bugarske za 1500 eura 2000 god. ali one dadzbine u makedoniji su velike pa auto komplet za carinu i ostale stvari i registracija izasao je 2400 eura..
karoseriski je jako dobro ocuvan na satu pokazuje da je 97000km neznam dal je to tacno al nadam se da je uredu jel smo dobili sve beleske i servise sta su uradzeni u italiju tako da mozda je ta kilometraza
ima nove pirelli gume P6000 185-60-14, klima,servo+sity servo,elektrika na prozore,airbag,[/size]alarm meta fiatov alarm,centralna brava,imobilajzer, i druge sitnice koje sad neidu mi na pamet..
uradzen je velik servis promena zupcastog remena,liniski remen,zategace,ulje selenia gold,filter za ulje i vazduh,filter za polen=klumu,svecice champion, i drzac gornji za motor..
potrosnja je u gradu oko 7.5 al kako ide sve vruce nadam se dace da padne na 7 litara sto je super za po gradu
28btxfs.jpg

jt055h.jpg

2m2voe0.jpg

fbdmd4.jpg

z38e8.jpg

347telk.jpg

334issp.jpg

bi8jg8.jpg

2nbgf7p.jpg

1zxo65d.jpg

168sppc.jpg

34tbpj7.jpg

evo impresije koje sam uspeo da dolovim za ovo vreme dok je kod mene .....
lako upravliv auto dosta prostora za vozaca jer imam ja oko 100kg pa ima napred dosta prostora,netrosi puno,dosta tih u voznji nema krckanja na karoseriji i unutrasnjosti....
negativno = jako velik stub za vracanje u rikverc mrtvi ugao ogroman nista se nevidi,menjac nekako krut kazu svi daje to fiatova mana
 
Član
lijep je druze...samo mu nabaci dobre alu felge a te ostavi za zime i uzivaj..sretno i da se navozas :123:
 
Član
Lijep izgeda. Moja supruga ima isti i autić je prava gradska, samo što je kod nje umjesto klime šiber. Zar mu 185 nisu malo preširoke gume.
Kod supruge su 165.
 
Ma super autić, vozam takvog već ured dvije godine...samo ulje mijenjam, a vozam svaki dan, neureklo se.
 
Član
evo danas prvi problem..
izasao van grada i stao do jedan market bio unutra jedno 30 minuta i kad izadzem nece da upali..vergla ali jok...gurnemo ga odma pali na jedan metar...
stigao kuci ugasim auto opet upalim pali iz prve..ostavim dase malo izladi jedno 15-20 minuta i opet ista stvar samo vergla nece da upali.. a kad je hladan i da nevozim 2-3 dana pali iz prve..ovo se desava samo kad je vruc i se oladi jedno 20 minuta ondak samo vergla ???

uradzen je velik servis od kaiseve ,filtre,svecice orginal champion za fiata..
moj majstor kaze daje 99% neki senzor radilice on zna da brljavi tako pa molim vasa iskustva dur ne odem u ponedeljak da kupim senzor
 
i ja mislim da je do senzora, kad sam imao punto kao tvoj samo sa JTD motorom, simptomi su bili isti a bilo je do senzora radilice! :cool:
 
Član
Stilo je napisao(la):
Orginal fabricki sam platio oko 50KM,zamjenski je sigurno jeftinij...
izvini moze dami prevedes 50KM koliko je to EURA ...:icon_eek:
kod nas strana valuta je euro pa tako bolje orientisem cene..hvala ti
 
Član
Promenjen senzor radilice 20 eura magnetic mareli sad radi kao novi nema vise tog problema sa verlanja u prazno
 
Top