Fiat povlači na tehnički pregled 500.000 Grande Punta

Fiat povlači na tehnički pregled 500.000 Grande Punta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bravo 16v je napisao(la):
Stvarno cudu google ovaj...

"Kompanija BMW je odlučila opozvati 200.000 automobila koji bi mogli imati potencijalne probleme sa suvozačevim zračnim jastukom...."
:lol::lol::lol::lol:

Sto je kardinanlna greška u odnosu na jednu sitnicu kao što je greška sa volanom i izuzetno nižu cifru kao što je 500.000 automobila :D Strašno :D
Fiat je to ipak :D
 

emi

Član
Pa "bembura" je povlacila 3-ke zbog otkazivanja kocnica, to je malo vece sranje. Trebalo je stici do servisa :lol:
Jos treba uzet u obzir da su to bar tri puta skuplja auta.
 
Član
emi je napisao(la):
Pa "bembura" je povlacila 3-ke zbog otkazivanja kocnica, to je malo vece sranje. Trebalo je stici do servisa :lol:
;)

djavolica je napisao(la):
Bravo 16v je napisao(la):
Stvarno cudu google ovaj...

"Kompanija BMW je odlučila opozvati 200.000 automobila koji bi mogli imati potencijalne probleme sa suvozačevim zračnim jastukom...."
:lol::lol::lol::lol:

Sto je kardinanlna greška u odnosu na jednu sitnicu kao što je greška sa volanom i izuzetno nižu cifru kao što je 500.000 automobila :D Strašno :D
Fiat je to ipak :D

Kucaj malo u google,jos je "hakovan" mozda nadjes sta fino za jos neke "sitnice" i opozive i kod ostalih proizvodjaca! ;)
 
Član
hahahah sto volim ove fijatiste to je cudo jedno :lol:

odma s puskama lete u odbranu limenki :icon_twisted:
 

emi

Član
Svako brani svog konja, a vi malo "proguglajte" nadjete se u vecem broju il to kod merca i bmw-a mora tako :cool:.
 
Bravo 16v je napisao(la):
emi je napisao(la):
Pa "bembura" je povlacila 3-ke zbog otkazivanja kocnica, to je malo vece sranje. Trebalo je stici do servisa :lol:
;)

djavolica je napisao(la):
Bravo 16v je napisao(la):
Stvarno cudu google ovaj...

"Kompanija BMW je odlučila opozvati 200.000 automobila koji bi mogli imati potencijalne probleme sa suvozačevim zračnim jastukom...."
:lol::lol::lol::lol:

Sto je kardinanlna greška u odnosu na jednu sitnicu kao što je greška sa volanom i izuzetno nižu cifru kao što je 500.000 automobila :D Strašno :D
Fiat je to ipak :D

Kucaj malo u google,jos je "hakovan" mozda nadjes sta fino za jos neke "sitnice" i opozive i kod ostalih proizvodjaca! ;)


Ti ostali bi trebali bit Mitsu :D Ne zanima me iskreno, Mitsu je Mitsu I BMW je BMW za mene a talijanske i francuske poluproizvode ne vrijedi spominjat :D Naravno talijani imaju i jako dobra auta al ta auta i jako puno koštaju pa ne pričamo o njima :D
Joj stvarno te puške odmah spremne svima nešto previše :D
 

emi

Član
Eh svako voli nesto, meni su licno svabe prve na spisku pa onda ostatak europe. Za japance necu ni komentarisat
 
Član
djavolica je napisao(la):
Bravo 16v je napisao(la):
emi je napisao(la):
Pa "bembura" je povlacila 3-ke zbog otkazivanja kocnica, to je malo vece sranje. Trebalo je stici do servisa :lol:
;)

djavolica je napisao(la):
Bravo 16v je napisao(la):
Stvarno cudu google ovaj...

"Kompanija BMW je odlučila opozvati 200.000 automobila koji bi mogli imati potencijalne probleme sa suvozačevim zračnim jastukom...."
:lol::lol::lol::lol:

Sto je kardinanlna greška u odnosu na jednu sitnicu kao što je greška sa volanom i izuzetno nižu cifru kao što je 500.000 automobila :D Strašno :D
Fiat je to ipak :D

Kucaj malo u google,jos je "hakovan" mozda nadjes sta fino za jos neke "sitnice" i opozive i kod ostalih proizvodjaca! ;)


Ti ostali bi trebali bit Mitsu :D Ne zanima me iskreno, Mitsu je Mitsu I BMW je BMW za mene a talijanske i francuske poluproizvode ne vrijedi spominjat :D Naravno talijani imaju i jako dobra auta al ta auta i jako puno koštaju pa ne pričamo o njima :D
Joj stvarno te puške odmah spremne svima nešto previše :D


A kako se ona nadje,a mislio sam uopsteno! "Mitsu" je "Mitsu",kako slatko! :lol: A iskreno i mene ne zanima,samo mrzim generalizaciju stvari! ;) Mir svima,odlozio sam oruzje! :lol::lol::lol:
 
Član
dobra rasprava.... sto se tice teme ja mislim da to nije nikakav trik niti potvrda o "paznji"... glupost cista... ja kao kupac vise bih bio siguran da me ne zovu s porukom imate kvar na autu, fabricka greska dodjite da popravimo... radije bih se vozao 500k km bez greske :)

sto se tice rasprava oko Fijata ja sam Fiat boy ali ne hvalim nikad posebno fiat... sva su auta posebna i dobra na svoj nacin, neko voli ovako neko onako. Fiat je budimo realni prosjecna marka s prosjecnim kvalitetom sto se nudi na trzistu, ne racunajuci ultra mega skupe aute.

ako bih me neko pitao tko je "najbolje" auto (generalno) rekao bih HONDA
 
Član
emi je napisao(la):
Pa "bembura" je povlacila 3-ke zbog otkazivanja kocnica, to je malo vece sranje. Trebalo je stici do servisa :lol:
Jos treba uzet u obzir da su to bar tri puta skuplja auta.

Poricem da smo ikad nesto ovako uradili :lol:I google su hakovali ovi fijatovci pomocu usavrsene elektronike putem displeja od board compa :D :icon_exclaim: Salu na stranu, svakome se podkrade poneka greska, po meni je mnogo bolje da se spreci neka tragedija ovim putem, nego kao da nista nije bilo pa nek ljudi ginu...peace :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top