Fiat Panda 4x4 Adventure

Fiat Panda 4x4 Adventure

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Taj 4x4 pogon stoji u rame uz rame s 4x4 pogonima kod dzipova...
gledao sam testove, gdje je u nekim situacijama bio cak i bolji od njih.

Al ovo su oni cisto izbacili jer nemaju jos namjeru raditi novu Pandu pa eto da se ima sta prodavati,
al cijena je uzas... za ovao auto maximalno 10.000Eura
 

MTR

Član
Sporting je napisao(la):
Taj 4x4 pogon stoji u rame uz rame s 4x4 pogonima kod dzipova...
gledao sam testove, gdje je u nekim situacijama bio cak i bolji od njih.

Al ovo su oni cisto izbacili jer nemaju jos namjeru raditi novu Pandu pa eto da se ima sta prodavati,
al cijena je uzas... za ovao auto maximalno 10.000Eura

Dje ce trafika bit bolja od Cruisera , Rangea ili GL-a , jao brate znas li ti koji oni pogon koriste , pa diff za toyotu je skuplji od ove sto bi LSD rekao barake
 
Član
MTR je napisao(la):
Sporting je napisao(la):
Taj 4x4 pogon stoji u rame uz rame s 4x4 pogonima kod dzipova...
gledao sam testove, gdje je u nekim situacijama bio cak i bolji od njih.

Al ovo su oni cisto izbacili jer nemaju jos namjeru raditi novu Pandu pa eto da se ima sta prodavati,
al cijena je uzas... za ovao auto maximalno 10.000Eura

Dje ce trafika bit bolja od Cruisera , Rangea ili GL-a , jao brate znas li ti koji oni pogon koriste , pa diff za toyotu je skuplji od ove sto bi LSD rekao barake

Tada u testu kada je bila, bolje se pokazala npr. nego tadasnji Hyundai Santa-Fe, nekog Dayhacu djipa i cak u jednoj od prepreka od Audia q7.
 
Član
Vozio sam se nebrojano puta u staroj 4x4, kako ide to je neverovatno, po kamenitom putu kao po ravnici, fenomenalan auto majke mi, al ova fora sa celicnim felnama haha :lol:
 
Što se motora tiče, kupcima su na raspolaganju modeli 1.2 Fire benzinac sa 60KS i 1.3 Multijet dizelaš od 70 konja. Prvi model košta 14.100 evra, a drugi 16.000 evra. :icon_eek::icon_eek:
:lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top