Fiat Panda 4x4 Adventure

Fiat Panda 4x4 Adventure

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
fiat%20panda%204x4%20adventure.jpg

Fiat je u Italiji lansirao još jedno specijalno izdanje Pande 4x4, Ovoga puta, radi se o Pandi 4x4 Adventure, koja će nešto kasnije biti dostupna i na drugim evropskim tržištima.

Kao i uvek kod ovakvih posebnih serija, naglasak je pre svega na vizuelnom nastupu i opremi, pa Pandu 4x4 Adventure odlikuju, između ostalog, posebna zelena boja karoserije (sa kontrastom u crnim B stubovima, krovnim nosačima i bočnim zaštitinim elementima), tamno sivi točkovi od 14 inča (sa gumama 165/70 M+S), zatamnjena stakla, nove presvlake na sedištima, kao i mogućnost da se auto dobije samo sa prednjim sedištima, kako bi zapremina raspoloživog prostora iznosila 1000 dm3 (nosivost je inače 445 kg).

Što se motora tiče, kupcima su na raspolaganju modeli 1.2 Fire benzinac sa 60KS i 1.3 Multijet dizelaš od 70 konja. Prvi model košta 14.100 evra, a drugi 16.000 evra.
 
Član
aaaa
imao sam je mislim ne ovaj model
nego pandicu 4x4 2002 god ;)
autic je fakat premocan :cool:

i opet bi je uzeo bez razmisljanja

:icon_smile:
 

MTR

Član
BMW is the best fuck the rest !!!

Dobijes rjesenje od opstine , parkiras , otvoris prozor i : TRAFIKA
 
Član
Vozio sam ovu Pandu 4x4, mene je taj auto bas odusevio - uzme li se u obzir klasa kojoj pripada.

Jest da nije jeftin autic, al je fakat dobar, za grada, snijega i slicnog, ekstra...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top