Fiat Mehaničar

Fiat Mehaničar

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ArminM je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
vw ima ionako tri puta vise na cestama...nego ne kontam sta je tolko zaj*ano na fijatu pa ne moze svak radit, bar sto se tice trapa, ajd vec elektronika i te zaj*ancije za sta ti treba dijagnostika, ok..

potpis;)

Izvini, na sta ba potpis? Jesi ti procitao ista na ovoj temi ili nako bezveze nabijas postove? Jesam li ja 3 posta iznad tvog odgovorio Oggyu na pitanje?
 
Član
Posjti hotu, razgovaraj i vidjet ces da nije kako raja prica. Covjek je realan ako si i ti ako glumis velikog znalca i pametnjakovica to ti nece valjati. reci mmu sta zelis sta je u pitanju i za sve ces dobiti odg ako ti je prihvatljiva cijena radi ako ne trazi negdje jeftinije.
 
Član
Ne košta te ništa da odeš kod Hote i popričaš sa čovjekom. Meni je radio x puta i čovjek uopšte nije skup.. Dijelovi su mu kao u Fiatovom ovlaštenom servisu, ako ne i jeftiniji.. Osim toga, čovjek samo talijeane radi i normalna je stvar da ih u dušu zna. Dobar majstor nikad nije skup ...
 
Hvala svima na savjetima,[/align] ne gine mi onda Hota pa da vidim dokle sam.

Nelle_G je napisao(la):
to sto ti je mjenjac tezak kad ga upalis ujutro ti je od zime pa moras sacekat da se ulje malo ugrije u mjenjacu i sajle da popuste malo od mraza... za 5 do 10 minuta treba sve u normalu da se vrati;)



Savjet ne grij auto u mjestu, nego lagano kreni i vozi ga;)



Drug kako cu voziti kad nece da ubaci u brzinu.
 
Član
trizex je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
vw ima ionako tri puta vise na cestama...nego ne kontam sta je tolko zaj*ano na fijatu pa ne moze svak radit, bar sto se tice trapa, ajd vec elektronika i te zaj*ancije za sta ti treba dijagnostika, ok..

potpis;)

Izvini, na sta ba potpis? Jesi ti procitao ista na ovoj temi ili nako bezveze nabijas postove? Jesam li ja 3 posta iznad tvog odgovorio Oggyu na pitanje?

covjek je upravu za ovo sto je napisao,eto na sta mu ide potpis,imas nesto protiv???
 
Član
ArminM je napisao(la):
trizex je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
vw ima ionako tri puta vise na cestama...nego ne kontam sta je tolko zaj*ano na fijatu pa ne moze svak radit, bar sto se tice trapa, ajd vec elektronika i te zaj*ancije za sta ti treba dijagnostika, ok..

potpis;)

Izvini, na sta ba potpis? Jesi ti procitao ista na ovoj temi ili nako bezveze nabijas postove? Jesam li ja 3 posta iznad tvog odgovorio Oggyu na pitanje?

covjek je upravu za ovo sto je napisao,eto na sta mu ide potpis,imas nesto protiv???

Pa upravu je da ima vise vw na cesti, a za ovo ostalo sam mu napisao odg ispod, zato pitam na sta potpis?
 
Član
potpis je bio na ovo njegovo sto je napisao,to da sad fiata ima skoro kao i vw-a,ne nabijam ja bezveze postove,ne citajuci temu,covjek je fino napisao,ja sam se samo slozio s njim,i to je to,ne vrijedjam ja sad ovdje ni fiata,niti omalovazavam nekoga drugog,samo sam se slozio,valjda to nije neki problem:icon_confused:
 
Član
ma j*es fiata ba, auto ko auto, nego mi je samo zapalo za oko to sto sam onako fino obrazlozio sve, pa sam mislio da samo potpisujes post bez citanja teme :D NHF naravno
 
Član
nisam nisam,citao sam ja,pratio sam temu,znam o cemu se govorilo,sigurno nisam nabijao postove,j*bes postove;);)
 
Član
Ako vam ja dam VW i Fiat fasovaćete svi :icon_exclaim: :cool:

Kandžija vidiš šta ljudi govore,odi do Hote,posavjetuj se pa skontaj.Bolje to nego da prođeš 20 KM jeftinije kod nekog mahalskog majstora pa da te poslije zaboli glava,siguno Hota nije izgradio ima na nekvaliteti i skupoći.
Ima još ljudi koji znaju raditi,da sam ja u pitanju provjerio bi na 2-3 mjesta pa odlučio.
Da voziš BMW-a mogao bih ti više reći :D
 
Član
eo brate da se i ja malo javnem radim kao mehanicar eh ti dodjes kod mene u servis na stupu prije vize ako znas gdje je auto shop ASEA-BE trazis kenan i sve cemo rijesiti veliki pozdrav
 
Važi drug mehaničar kad plata legne eto me :)
nije motor mijenjati ba, mislim da će se svi kvarovi odma uočiti sabrati-oduzeti i eto ga.
 
Član
buraz ja prekucer odvukao auto u ovlasteni servis a talijanska auta SOFA MM u vitezu, da mi dignu auto i pregledaju trap,sta kako gdje sta nevelja i mjenjati, normalno i ja s njima bio u garazi, i hajmo, 2 ZADNJA AMORTIZERA,SELEN BLOKOVI,PREDNJI DESNI LAFET, ok, kaze ostavite auto jer smo u velikoj guzvi sutra dodjite u ovo doba bice gotovo,posto punac od kucnog prijatelja drzi sofu dobit cemo i stare dijelove kao dokaz da je sve promjenjeno.. ok, ja dodje jucer kad racun me ceka 380KM.. uredno platim,dijelovi 320KM i ruke 60KM.. posto sam dosao s autom od starog vratim ja auto od starog kuci a prijatelj vozi moje, dodjem kuci da ga probam kad imam sta viditi, jedan tocak stoji ovako | a drugi / .. hhehe, nazovem ih kad kazu 100% greskom stavili duzi lafet,jer imaju 3 vrste, i negine mi u 12 sad ici ponovo dole i ostavljati auto..a sve OVLASTENI SERVIS..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top