fiat cupe - samo za ALEN_P : PEKU

fiat cupe - samo za ALEN_P : PEKU

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma leti , ali nije ni blizu 20V turbo . Ustvari , turbaci su ubice a ovi drugi i nisu toliko opasni ...
 
Član
bio je u zenici jedan 2.0 20V turbu.svijetlo plavi.nema ga vise.a meni licno se ne svida nimalo dizajn ovog auta pogotovo enterijer.materijal izrade komandne table u fiatu je inace jako los.a nebi im skodilo malo izmjene al nabolje.
 
Član
Alen_P je napisao(la):
Oooooo , hvala hvala , Samire ... Ovo nisam vidio prije , već slučajno listajući forum zapade mi za oko Fiat Coupe ... Ohohohohoh ... Te sam se želio zahvaliti i izvinuti jer mi je ova tema promakla ... Inače , to mi je auto koji mi se pravo svidja i biće moj ako Bog da da se malo stane na noge :D ... Hvala još jednom i oprostite što dižem temu iz naftalina :lol:
Još jednom dižem temu iz mrtvih ( izvinjavam se ), al samo da najavim da je MOJJJJJ :lol:
Hehehheheh 220 KS 0-100 6,5 sec
 
Član
Alen_P je napisao(la):
Alen_P je napisao(la):
Oooooo , hvala hvala , Samire ... Ovo nisam vidio prije , već slučajno listajući forum zapade mi za oko Fiat Coupe ... Ohohohohoh ... Te sam se želio zahvaliti i izvinuti jer mi je ova tema promakla ... Inače , to mi je auto koji mi se pravo svidja i biće moj ako Bog da da se malo stane na noge :D  ... Hvala još jednom i oprostite što dižem temu iz naftalina :lol:
Još jednom dižem temu iz mrtvih ( izvinjavam se ), al samo da najavim da je MOJJJJJ :lol:  
Hehehheheh 220 KS 0-100 6,5 sec

to peka majstore. "fiatisti" su uz tebe
 
Član
Svaka cast, nek je sa srecom :)
Kad ces opet na kafu u TZ, sam ovaj put dodji s Fiatom a ne kombijem :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top