Fiat Croma 2.0 ie

Fiat Croma 2.0 ie

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nakon dužeg vremena stigla nam je prinova u vozni park,rječ je fiat cromi 87 godište sa 2.0 i 85kw ainšpric motorom i abs sistemom kočenja.Unutrašnjost je standardna sa el podizačima na prednjim i zadnjim vratima.Kupio sam je za 2500 km a farbanje i registracija oko 1500 sve u svemu nisu neke pare za takvo auto
 
ima jedna kroma ista kao tvoja samo su joj
karambolke i sve ostalo ofarbani u bijelo,
vjeruj mi da je puno ljepše i da bi to trebao
prvo uraditi. staviću ti sliku da vidiš.pozz
 
Član
vala jarane ako te 4 hiljade kostala neko te ozenio i to da valja....ta auta nisu na cijeni NI SEKUNDE (znam jer imam dvije, odn jednu jos uviejk u dvoristu), i to stari model kod tebe, i vanjstina i unutrasnjost, pa 94-5 god se prodaju po 4 hiljade....jedna je cak s plinom bila.....
 
Član
Znaš kako kažu *ćeif nije skup* bila je izgrebana i kučena na par mjesta pa sam je zato farbao a i dobro joj stoji bjelo
 
Član
ne znam drug, da je sa srecom, da se navozas, ali mislim da si puno platio.....

ako ti bude trebalo sta dijelova javi, imam jednu komplet u dijelovima :)
 
Član
Meni je fin i spolja i unutra a pogotovo noći sa djevojkom pozadi prostora baš kolko treba.:cool:
 
Član
Neka je sa srecom da se navozas...:cool:
Kad si vec farbo trebo si i karambolke ofarbat ...:icon_smile:

Kao sto trizex rece ipak je ovu puno para zastarilo je ovo za te pare moglo se naci sta i gotivnije ...
Al' eto sebi si kupio nisi drugima ...;)
 
prijatelju da ti kazem i ja sam imao Cromu, o tom autu sve naj bolje, ako ti kazem da sam presao sa njom 149.000 km a da ista nije imala nikada nikakav ozbiljniji kvar, tačnije nikada nije stala, i ako ti kazem da sam s njom do Mostara przio za 3,5 sata onda treba da ti bude jasnija slika o njoj. i moje sljedeće avto je naravno Fiat i to ova nova polovna Croma ali samo sa MJTD motorom, imam Mareu sa JTD motorom i sta reci samo pohvale.Pozdrav za tebe i ako ti bude trebalo sta od elektronike za nju kontaktiraj me.
 
Član
trebam dijelove za fiata cromu 2.0ie.....auto je mrak....jest da je 91.g. ali nekako je silan...ima klimu, el.podizače, isti je kao ovaj bileli sa početka teme....

e neka mi iskusni majstori pomognu....ujutro imam mali prob sa štangasom....kao da mu fali goriva...kad ide na otvorenom sve je ok....na kontaktu se čuje pumpa na navlačenje goriva....ali....moguće da je ovaj dio za štangas....i još plastična cijev od zraka na vrhu motora je napukla pa sam je malo fiksirao...treba mi druga...
ajd ko ima dijelova pa ćemo se dogovoriti


Hajde TRIZEX....javi se
;)
 
Član
jbg, od 2.0 motora obicnog nemam dijelova, samo od v6 turba :) ostatak mehanike, limarije, sve imam....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top