FIAT Croma 1.9 Mjet 8v

FIAT Croma 1.9 Mjet 8v

Od pre 4 meseca smo u posedu Crome i posle par hiljada km. iskustva sa ovim automobilom su više nego zadovoljavajuća (kilometraža 136.000 proverena). Croma se lepo i lako vozi, veoma je udobna i prostarana, a to je ujedno i bio razlog kupovine iste zbog posla moje supruge. Motor je dobro poznati 1,9 MJet od 120 ks i uz dodatak je više nego dovoljan. Oprema koju poseduje ne znam kako se zove, ali ima sve što je potrebno. Automatsku dvozonsku klimu, odličnu muziku, telefon, Windows Mobile, 2 hlađene kasete, ESP,ASR, EDB.... Dodatno je ugrađeno: Parking senzori sa displejom, Xenon Slim Canbus 4300 k i DRL 5x1,5 W HP, kompletna LED rasveta unutrašnjosti i spoljašnosti. Preostalo je još da se postave folije na stakla i za sada je to to.
Što se tiče potrošnje, u gradu iznosi između 7,5 pa do 9 l u zimskim uslovima. Auto put do 140 km/h iznosi oko 6-6,5 dok na magistrali u režimu od 50 -100 km/h može da se spusti na oko 5-5,4 l/100 km.

 
Član
Dobro izgleda a i cijena im je prihvatljiva :cool:
Dobro bi legle i kakve vece felge i nize oruge :D al ipak je obiteljsko auto nije bas pogodno za to ali eto mozda nekad i uradis to :cool:
 
Slažem se skroz za felne i imam tu ja neku ideju da joj nabavim fabričke 17 ili 18 , ali bi me žena verovatno rastavila sa životom!! Hahahahaaha!!! Ipak ona najviše vozi taj auto, a svašta nešto stavi u njega zbog posla. Ali znajući sebe, neće mi đavo dati mira!:icon_question::lol:
 
Top