Fiat Coupe 20 VT

Fiat Coupe 20 VT

Član
Evo da i ja predstavim svoju novu vozilicu. Rijec je o vama svima dosta poznatom autu cupjecu od galeta Mirze Gacica.
Dosao red na mene da predstavim svoju novu vozilicu. Peugeot je otisao stigao Italijan. Rjec je o autu fiat coupe turbo 2.0 20v fabrika 162 kw.
Na autu su neke prepravke i taj auto sada ima oko 300 ks, najbrze vrijeme na street race je ostvareno 13.4 sec. Fabricki auto ide 6.2 sec 0-100, medjutim ovo je daleko od fabrike pa vi presudite sami...
Auto je 1996 god, presao nekih 159 000 km. Auto ima kozu, klimu, centralnu bravu,alarm, xenone,el podizace, el retrovizore sa grijacima, alu felge 16`.
Na autu je trenutno vec intercoler za tuning do 600 ks. Fabricki turbo je predjen na hibridni kuciste ostalo iso ali istokareno, stavljene vece prepele i lezajevi sa potisinim prstenovima od 360 stepeni da drzi pritisak u viskom obrtajima. Tu je i regulator pritiska koji moze da se regulize na 1 bar i 1.3 bara. Izduv je kompletan fi60 za izduvnim loncem koji zvuci perverzno pravi sport zvuk petaka turbo :D Chip GTEC2 takodje. Blow of ventil. KN panelni filter. Zaboravio sam napisat da auto ima fabricke Brembo kocnice. Auto je zatamljen Lumar folijom ali ce to da ide vani vjerovatno jer zandari ce praviti probleme :D
Na autu je sve odradjeno na vrijeme od seta zubcastog remena, set kvacila i trapova. Kupio sam jedan jako brz autic za voznju svaki dan...















 
Član
Auuu al se zeka ponovio :cool::icon_eek: strasna masina cestitam :cool:
Idel sta bolje od 206 ? :lol:

znaci prodao si pezoa, lijep je i on bio :icon_smile:
 
Član
Je je prodao sam peugeota a dosadio mi iskreno a svaka promjena je dobro dosla :D
Pa ide bolje naravno to se podrazumijeva kako mozes tako nesto da me pitas jao i tebe :D
Nisam bio na ovom forumu ima 100 godina :icon_biggrin:
Nadam se da cu sad imati malo vise vremena
 
Član
sad imas brze auto brze i na forum dodjes :D :cool:

A u grad kad odes picke misle s ferrarim doso premocno auto :D
 
Član
Video ce bit cim se vrijeme proljepsa obecavam vam. Zvuk turbo petaka je ufffffffffffffff ebe kevu
Ma autic je pojava, za svaki dan :D
 
Legend
neka bude sa srecom druze
a o autu se zna
strahota je to !!
ostaje li kakav jeste ili nastavljas sta raditi ?
 
Član
Hvala svima, na autu nisam nista planirao radit iskreno mozda felge ofarbati u crno i skinuti onu bijeli liniji za sada.
A cuvacu ga kao i gale ako ne i bolje to je sigurno :D
gusteru si i ti clan carbona :D sta se zeleni ono tamo u pozadini

 
Top