FiAt BrAwO-by rokka

FiAt BrAwO-by rokka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
emirEX_sa je napisao(la):
sve kopija Alden-ovog bravo-a. fakat smjesno al hajd

gdje si ti vidio slicnos Boga ti
jedino isto sto imaju su felge i nista vise
kreni od prednjeg branika, pa se spusti na pragove a zavrsi na zdnjem braniku i reci mi jednu slicnost
 
Član
smajke je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
prodajem ja dva ovakva pioneera u istoj ovakvoj kutiji skoro nova imaju racun i garanciju za 250 km...

Jel orginalna kutija il nes pravljeno...
Koja je snaga Pioneera!!!

dva pioneer-a tsw-307f skroz nova nisu nikako ni svirali a kutija je napravljena od medijapana izracunata litraza radio mi eddo s foruma on se bavi ugradnjom muzike... kutiju jos samo treba tapacirati a ista je kao ova na slici kod ovog momka... ja sam je imo samo 3 dana u autu jer sam dobio pioneer 3kw spl tako da sam ovo izvadio i netreba mi... zvucnici novi kupljeni i racun imam tako da su pod garancijom i imaju originalne kutije(pakovanja).... ak te sta vishe interesuje javi se na pm....
 
Član
Moram samo odg da se zna da je kod mene bio orginalna karambolka prednja kao sto je sad on pokusao nes napraviti, ja sam svoju davno slomio ali imaju slike koje to sve mogu potvrditi a da pokusava kopirati mog to je istina jer si i ti rooko sam mi na vrbanji rekoa da radis stvari po mom bravu. Pozzz, felge su samo mala slicnost ali tesko da ce moc pratiti ko sad moj projekat sa bravom...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top