Fiat Bravo baca ulje, gubi antifriz

Fiat Bravo baca ulje, gubi antifriz

Pozdrav ljudi, prije svega Cestitam Bozic svima koji slave.. I nova 2017.

Sad problem, od kad je pocela zima auto mi gubi antifriz za vrjeme voznje, u stanju mirovanja ne. Sipao sam par puta, nestane, nema fleka.
Neces kad sam palio nije mogo, pogledam nema ni kap permanta,
Naspem, upalim na kablove, pri paljenju se cuo zvuk pistanja kao da je dreknula vodena, odradi svoje prestane zvuk, i podje bacati ulje napolje, na mjestu gdje se provjeri stanje.
Sta dalje raditi, koji su moguci problemi?
Fiat Bravo, 1.2 16v 2000. Godina.Screenshot_20170107-144544.png
 
Član
Da li ti je dimio puno u voznji? Moguce da gubi vodu zbog dihtunga glave, a moze biti i da je puklo crijevo negdje iznad grane i kad kapa voda odma isparava. Imao sam jednom ovakav slucaj gdje je gubio vodu a nije pokazivao tragove ispod sebe i crijevo je puklo bilo iznad grane pa je isparavala voda kad je curila. A sto se ulja tice snimi nam gdje baca to i kako baca mozda nije nesto strasno. Nekad problemi koji djeluju ogromni budu sitnice :D
 
E bas sitnice, mali servis rjesio problem ulja, nasuuo vise nego je trebalo pa izbilo, sjebo se u proracunu, zima brzina da se krene i jbg, akumulator vrisno, a permant curi za vrjeme voznje iz hladnjaka, curi na dnu (ko puko), nista strasno. Ako Bog da Sutra ide u zamjenu Fiat za Nubiru karavana
 
Top