Fiat Bravo 2001 cd changer ne reaguje.. Pomoc???

Fiat Bravo 2001 cd changer ne reaguje.. Pomoc???

Član
Znaci kao sto naslov teme kaze cd changer od Brava ne reaguje.. Kada se pritisne Eject nista se ne desava.. Juce je sve bilo ok a sada nista sta moze da bude???
 
Član
probaj da ga iskljucis sa napona a zatim ukljucis...ako ti nece sta zeznuti, skini klemu sa aku pa vrat....;)
 
Član
i kod mene tako jednog dana eject i nista otiso i kazu mehanizam otiso neki unutra i trazio trazio i nadjem konacno nov orginalni changer i ubacim nema sanse da krene ne odgovaraju pinovi neki nebih da te razocaram al halali se sa fabrickim changerom ako neces dat najmanje 200 KM za komplet fabricki radio i cahnger...
 
Član
menso je napisao(la):
i kod mene tako jednog dana eject i nista otiso i kazu mehanizam otiso neki unutra i trazio trazio i nadjem konacno nov orginalni changer i ubacim nema sanse da krene ne odgovaraju pinovi neki nebih da te razocaram al halali se sa fabrickim changerom ako neces dat najmanje 200 KM za komplet fabricki radio i cahnger...

ma nemam pojma sta mu bilo znaci izvadio stavio cd-ove otisao s autom i opet kad sam stigao da izvadim nece pa nece.. ne reaguje jednostavno na eject.. e sad googlao sam malo treba da je na 1 prebaceno da bi radio eject ma zbrka valjda nije otisao...
 
Član
nadam se i ja da nije al su to osjetljive stvarcice izgleda i tesko je ponovo uganjat sve neke kodove i cuda...
 
Top