Fiat Bravo 2.0 20v turbo

Fiat Bravo 2.0 20v turbo

Član
poslusaj ovog,kad ti kaze polako onda polako dok nelegne sve na svoje mjesto..nemoj bit ko ja.eto ga braca jos malo i gotovo..;););););)
 
Član
gotovo autic fercera fala bogu kako treba konacno. jos samo satic pritiska i da nastimamo turbinu da puse koliko treba i cekamo mostar da mjerimo.
 
Član
Drug, pratio sam projekat, ali nisam do sad nista komentarisao da ne ureknem ... ali sad mogu reci SVAKA CVAST, extra posao si uradio.
Ja sam na autu samo trebao da ubacim drugu turbinu i da remapiramo ECU, pa se zaj... vec 2 mjeseca, a vidi sta si ti uradio ...

MAX RESPECT i vidimo se u Mostaru, mozda i u istoj klasi ... ;)

Pozz...
 
Član
Hvala svima, posla je bilo i bit ce ga sigurno jos al sam zadovoljan kako sad auto radi, fali mi satic pritiska pa sam zavrnuo kontroler da ne puse turbina da je ne posaljem u vjecita lovista al i sa ovim sad je belaj, sve ce biti ok tek kad nastimam pravi pritisak. Danas smo ubacili i drugi chip, hvala peka pa dok se sve to sad ustima bit ce ok. U mostaru abd ako sve bude ok vozim.
 
Član
mislim da sam vidio ovo auto prije nekih mjesec dana, na onom pravcu kod termalne rivijere na ilidzi. cuo se brutalan zvuk, i nekakva plava pojava :icon_smile:
 
Legend
vozika se alden ponekad sa njim, al slabo ga vidjamo, sto kile rece haman se ozenio, al kako god nije se objesio brate dragi, valjda ce se pojavit :D
 
Član
Neki dan sam vidio Aldena! Ma strasan zvuk ima Fiat! A nije bilo osobe koja se nije okrenula za njim! Malo je izgleda ostetio prednju karambolku ali uglavnom Fiat se kotrlja lijepo sa prej*enim zvukom!
 
Član
Tu sam ja a tu je i bravo, vozika se pomalo al sam u drugim obavezama pa me i nema na okupljanjima, a kile je u pravu:icon_biggrin:, polahko kad se ima sta sredi se. A karambolka je davno bila ostecena pa sam je sad iskitovao ali nije jos ofarbano.
 
Član
To sam i vidio, da je kit nabacen! Ali rijesit ce se to! Ima bitnijih obaveza, pa nek je sa srecom! A auto ce da dodje na red! ;)
 
Top