Fiat Bravo 1.6 16v

Fiat Bravo 1.6 16v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hvala momci mozel mala pomoc konto sam da zatamnim ga al ne znam koliko posto dali 100% heh

CoL3 je napisao(la):
fin fiat,cak lijepsi nego taj na avataru ti,ne zasluzuje da bude tu:cool:

ev odma cemo zamjenit
 
Član
Lep bravo, nek te dobro sluzi;) Moj predlog samo farovi marea i xenon. P.S. Mogao si za ove pare kupiti dobrog golfa dvicu...:lol::lol:
 
Član
i ja cestitam na izboru :)pametno....
a folije oko 30% je tamam....a farovi s lecom bas nisu jeftini no dobro bi sjeli plus crna maska...
 
Član
AnDel je napisao(la):
i ja cestitam na izboru :)pametno....
a folije oko 30% je tamam....a farovi s lecom bas nisu jeftini no dobro bi sjeli plus crna maska...

;) hvala
a konto sam prve 30i zadnju šajba a 100% zadnje bocne p asad ne znam dvouimim se
 
Član
a nemoj niposto mjesati razlicite, samo isti procenat inace ce se primjetiti razlika a to nije dobro onda...
kada sve zatamnis to s vana izgleda i tamnije nego sto jest...a 100% je lose to je kao da ofarbas staklo u crno...
 
Član
AnDel je napisao(la):
a nemoj niposto mjesati razlicite, samo isti procenat inace ce se primjetiti razlika a to nije dobro onda...
kada sve zatamnis to s vana izgleda i tamnije nego sto jest...a 100% je lose to je kao da ofarbas staklo u crno...

;)hvala drug i meni je puno 100% nes beze znaci 30-ka ce iic za koji dan sam da se vremena ufati
 
Član
-sanja- je napisao(la):
za taj auto je dovoljno lajsne u bijelo (kvake ti ne preporučujem jer ružno izgleda kad se počne gulit boja), farovi marea s lećom + xenon 6000k, evenutalno tamnjenje stakala i kao bombon je :icon_biggrin:

hm, ipak mislim da je bolje kvake u bijelo :D
ovaj bravo mi dobro izgleda, osim zadnjeg branika jer ne volim plastiku ali uglavnom, nije loš..
http://www.youtube.com/watch?v=fxgjVxLhN1k&feature=related
 
Član
heh hvala na ovom nije los bravo felge su slicne kak sam j amogo upratit a nebi kvake u bijelo a i ne volim i ja plastiku nes normala poz
 
Član
momci mozel mala pomoc kak da ovo odradim da izgleda kak treba ;)
[attachment=36043]
[attachment=36044]
 

Prilozi

  • DSC01584 modified.jpg
    DSC01584 modified.jpg
    44 KB · Pregleda: 15
  • DSC01585.JPG
    DSC01585.JPG
    36 KB · Pregleda: 20
Član
ev mene momci opet mal sam se bio uspavo :icon_smile:
na autu se radilo ponesto uradnjen plin,uzete zimske gume gy ug7 i jos neke sitnice ;)
Eh sad sam u dilemi ne znam sha da radim sa felgama dali da ih mjenjam il da ih malo ispoliram :icon_question::icon_question::lol:
 
Član
eh malo da skinem paucinu sa garaze :icon_biggrin: nis posebno nije radjeno stavljne naprijed apexove opruge, nazad nisam nis zbog losih puteva:D onda nekih dioda kupljeno od ede;) i bili su xenoni al zahvaljujuci jednom ex-clanu moram kupiti druge ove crkel nakon 2 sedm :icon_mad: ev i koja slika :icon_smile:
dsc00084ih.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
dsc00083gk.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
dsc00082py.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top