Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel

Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel

Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v (obnova:) SAVJET?

ma ja sam samo bravo gledao ostalo nije dolazilo u obzir..ovo auto mi se svidjelo i izgledom i snagom a i cijenom bgmi..jos sam ga preje mjesec 'zapikovo'....a da bi lijepo izgledao ne treba mu mnogo...
necu felge dirat zasad ..malo se skontat i odraditi sve sta treba i ako treba oko masine...i ovaj gepek sam kontao odraditi samo skinuti one oznake...vidjet cu vec..polako zasad mi je prvo muzika u planu sto se tice vanrednih radnji posto nemam sta na kasetu slusat i neke lose zvucnike (pa i ne palim je:))...
ici ce za pocetak neki mp3 ili dvd player i neke elipse .. cim prve novce nabavim :):cool:
 
Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v (obnova:) SAVJET?

Sa gepeka skini samo oznake nis ne ravnaj tablicu to je najbolja varijanta ;)

Lijep bravo pravo sinoc ga vidio uzivo, boja zanimjiva zenske se okrecu kad prodju :cool:
 
Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v (obnova:) SAVJET?

hvala druze...hheh ma na sve sam ja mislio ...znam da i zene vole ovaj model tako da mi je i to +:icon_biggrin:
a tako cu gepek uraditi i meni i se ta varijanta najvise svidja;)
 
Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v (obnova:) friske slike str.2.;)

jako fin drug bravcek, nesvidja mi se ova boja unutrasnjosti ali je jakoooo jakooo ocuvannnn, i ova prednja maska je od novijih godista +99.. lijepa boja lijepo auto, neka je sa srecom;)
 
Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v (obnova:) friske slike str.2.;)

nad dvicom nema auta :icon_biggrin: od svih auta zašto baš fiat i to bravo??? meni se nikad nije sviđao bravo a posebno fiat, ali et tvoja odluka ;) puno pređenih kilometara želim :123:
 
RE: Fiat Bravo 1.6 16v (obnova:) friske slike str.2.;)

fin je Bravo, komforan, ima opreme..... uglavnom bolji je od Golfa mk2 :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v (obnova:) friske slike str.2.;)

@elmir jest auto utegnuto stvarno i ocuvano..motor miran i extra radi, ide duplo bolje od golfa ..nemam zamjerki bolje auto nisam mogao kupiti za ovoliko novaca nema teorije...unutra su neke meni odvratne plave presvlake koje cu da skinem skroz jer su sjedista dosta bolja..pa ce kad bude novaca da pukne eko koza unutra u bijelo -plavoj kombionaciji;) ima da bude toppp

@superman nad golfom 2 nema auta do 90 godine i jest jedan od najboljih iz tog vremene, ali porediti se s bravom koji je 97.god ne moze ni u snu ni u jednom segmentu (udobnost, komfor, dizajn)...
meni se od fiata svidjaju ovaj bravo, stilo i novi bravo i coupe ...bravo prije svega izgleda 'momacki' bas kao stvoren za nas mlade..jos ima dosta i sportskog duha i moze povuci da valja...dizajn je vrhunski talijanski i tesko je naci zamjerku na ovo ako uzmemo obzir kad je proizveden..
a kakvu traficiju fiat ima treba se malo informirati kao sto sam ja uradio :icon_biggrin:pa vidjeti velicinu brenda ..a to sto je kod nas lose sve cija steka od vrata kosta vise od 5km to nije do auta nego do ljudi...
hvala;)

@green ma dosadilo vintat prozor vise, i retrovizore:Di slusat buku u kabini:)...ja sam dobio vise nego sto sam ocekivao ...
a nekih 20ak fiat bravo-a sam razmatrao i na kraju izvukao ovog posto sam bas to auto ciljao:cool:
 
Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v (obnova:) friske slike str.2.;)

ja znam da je bolji od golfa dvice s njim ga nisam poredio ali et meni se ne sviđa fiat jest ima dobar paket opreme ali ja bi prije uzeo golfa mk3 ili Venta naprimjer.
 
RE: Fiat Bravo 1.6 16v (obnova:) friske slike str.2.;)

imo sam i ja samo dizela sa svom opremom i opet "vintam" prozore jer ĆEJF je ĆEJF, Fiata ima ko i Golfova a Corrada nema :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v (obnova:) friske slike str.2.;)

Sta je cef vintat prozore, vozit se bez klime po ovoj vrucini i ne vozit po kisi jer VW prokisnjaje uz to starije jos i skuplje izadje:D i kaze fiat ne valja :lol: :lol: :lol:

Posto je j*eni golf tri a kolko je bravo:icon_question: moro bi dat za golfa benzinca jos 2-3 hiljade i to full fabrika ne bi imo opremiu sto u ovom fabricki dobije a 2000 na brava ulozit mos cudo napravit :icon_smile:
 
Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v (obnova:) friske slike str.2.;)

na brava ulozit 2000... to znaci kupiti stila :cool::cool::cool:
 
Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v (obnova:) friske slike str.2.;)

Ovaj kod njega bravo je bas povoljan bio, kupio ga je za cijenu golfa 2 bolje ne moze :D a i to sto kazes jos malo pa stilo :D:lol:
 
Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v (obnova:) friske slike str.2.;)

spameri jedva docekali:lol:
@superman nisam uzeo golfa 3 ili venta jer su mnogooooo skuplji logika kod nas je golf i vw Bog i batina...a druga stvar je cak i da sam imao novac nebi ih uzeo jer mi je bravo mnogo ljepse dizajniran i ima vise sportskog duha i izgledom i snagom..i vise mi odgovara...plus ima klimu to mi je jako bitno..ili mozda stila ;)

@green i meni je bio 'CEJF' vintat dok se nisam necejfio na elektroniku...ako je tebi cejf bolje za tebe, meni nije bas:D
a osnovni razlog zasto nisam uzeo corrado je sto sam trazio auto mladje od 1995g. a corrado je starija masina ...i veci potrosac,... a nebi da vozim corada dizela 1.6 :icon_biggrin: i mnogo drugih stvari koje su meni bolje kod fiata..plus corado skuplji:)

a stilo mi se svidja isto i sto je jos mladji i sto je dizajnom jednako dobar i cijenom povoljan...
al jos 2000 km mi nebi mogle dokuciti stila tako da sam se zadovoljio sa bravom i mislim da nebi bio nista zadovoljniji ni sa stilom posto mi se bravo svidja odavno i samo sam njih razmatrao..........jos i preko 100 konja sam htio i dobio sam sve sto sam trazio za male pare kako adi rece :icon_biggrin:
a ulozio bi 1000-2000 km na njega jer sam vec vidio sta se sve moze napraviti od njega za male pare sto je jos jedan od razloga kupovine;);)
hvala ljudovi;)
 
Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v (obnova:) friske slike str.2.;)

Fin bravo;)

Kako si zadovoljan motorom i potrošnjom?

S obzirom da si bio vozač moćne dizelače:D
 
Top