Fiat Automobili Najmanje Zagadjuju

Fiat Automobili Najmanje Zagadjuju

Član
Ja sam prvi put kupio fiata i nemam problema s njim nije hvala Bogu kod mehanicara nikad osim kad je redovni servis i zamjena ulja :icon_smile: sledece auto po mogucnosti opet italijansko al alfa :D

Fiat ne valja a medju pet auta sto prodje cestom jedan od njih je punto ili bravo,ipak ih ima kolko god ih pljuvali !

A ovdje pojedinci standardno pametuju, a jebga ne mozemo svi ni sluznbeni audi voziti i kurciti se neki moraju i fiata :D
 
Član
amar camaro je napisao(la):
ma auto je okej ali vise je kod automehanicara nego u garazi

Službeno vozilo VW-novo kupljeno-popravke u zadnje 4 godine oko 11.000,00-uz redovne servise.
Kod kuće FIAT-redovan servis i gotojo;)


Prijedlog teme:Hajde da vidimo ko valja?
 
Član
11.000 KM za popravke u 4 godine? Mozda je do hajvana koji ga voze, a ne do auta?


Ma fijat je dobar, k'o i svako auto kad se odrzava. A koliko koje zagadjuje, nije vala moje da brinem. :D
 
Član
reci da bi fiat mogao da bankrotira je apsurd, i ti koji pisu tako i slicno imaju nezavidnu inteligenciju

a ni mene licno ovo zagadjenje ne interesuje kao ni 99.9% ljudi sto je i logicno, da je do nas bog zna sta bi bilo (osim onih kojima je to posao ili obaveza), ali cinjenica je da su standardi sve zahtjevniji i da bi ovo u buducnosti mogla da bude prednost fiata jer odavno razvijaju motore sa visokom efikasnoscu i malom emisijom , sto se tice teme, dalje nema smisla komentarisati, nismo djeca ;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
ove cifre koje izbacujete su dzaba, mozete obrisat guzicu s njima, isto kao i podatak da je golf VII auto godine ili slicne vijesti, badava sto bi rekli stari

gledajte malo sire, fiat je upao u govna do guse, dao Bog da se izvuku. Ja bih prvi volio, makar zbog onih ljudi koji zive od tog brenda

nemojte se uvrijedit pojedini, fkt nemam nista protiv te marke vozila, ali istina je istina, makar bila surova

Nisu cifre baš badava jer se radi o ukupnom bilansu zarade Fiat grupacije.
U kakvim je govnima Fiat ako su u plusu? Možda u nekim plus govnima:lol:
Ja bih rekao da ti pogledaš malo šire, Južnu i Sjevernu Ameriku, poslovanje američkog ogranka Fiata itd. ;)
 
Član
ne bi da komentarisem jer imam golfa dvojku a bio bi zadovoljan ovim jednim fiatom i sigurno bi ga odrazavao da ne bude toliko kod mehanicara...tako da svako auto ima prednosti i mane..ja bi bio zadovaljan i jednim clasicom iz 69....:D
 
yosma je napisao(la):
amar camaro je napisao(la):
ma auto je okej ali vise je kod automehanicara nego u garazi

Službeno vozilo VW-novo kupljeno-popravke u zadnje 4 godine oko 11.000,00-uz redovne servise.
Kod kuće FIAT-redovan servis i gotojo;)


Prijedlog teme:Hajde da vidimo ko valja?

"SLUZBENO" eto ti odgovora sto je potroseno toliko para na popravke
nemam nista protiv Fiata, sad da imam viska para kupio bi Stila:D
 
Član
soffa je napisao(la):
ne bi da komentarisem jer imam golfa dvojku a bio bi zadovoljan ovim jednim fiatom i sigurno bi ga odrazavao da ne bude toliko kod mehanicara...tako da svako auto ima prednosti i mane..ja bi bio zadovaljan i jednim clasicom iz 69....:D

nisi me dobro razumio, ima ljudi koji se kunu u golfa dvojku vise nego u mater svoju,to je prolazilo 98-me 2000-te sad nit treba nit moze.. nikog ja ne ismijavam ili omalozavam, nije u svakog financijska situacija takva da svako vozi auto od 6-7 ili 15k KM-ova.. ja sam dodao fino strucnjaci koji pametuju su ti koji su sve naucili preko interneta a u stvarnosti isto kao i ja neznaju ulja promijenuti.. ja neznam i boze moj ali vozim fiata a otac mi vozi golfa IV i nemoze se golf IV porediti sa stilom ni u izdrzljivosti ni u udobnosti..isto sam rekao skidam kapu vw-u tj.golfu IV sto se tice trapa ali ostalo VELIKI - .. i tema ode dalekooooo, i za neke forumase sto pisu da im je ovaj podatak kao "bas bitan u zivotu", pa na forum je fino postavljena tema sta je i za sta fiat dobio nagradu i tema je otvorena i neka stoji, svako svoga konja hvali ali NIKO onda netreba pljuvat druge marke.. svako vozi sta voli i sta moze
 
Top