Fiat 126 [peglaja by Zg-Trnava] :)

Fiat 126 [peglaja by Zg-Trnava] :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Na pegli je sve ručni rad,nema plastike sve je lim
Sklopiv metalni krov
Nekad bio u pegli motor od yuga 45 tranutno je stavljen od renulta ...



;):hydro:
 
Član
Veliki respect za urađen posao,a pogotovo za ideju..Samo fale neke felgice opasne,ima li još planova ?
 
Schumi je napisao(la):
Veliki respect za urađen posao,a pogotovo za ideju..Samo fale neke felgice opasne,ima li još planova ?



Hej pozzzzzz svima,a čuj nema se više vremena za planove a vrijeme je novac :)hehe a felge dođu kad prođe recesija :))

Pegla je rađena 91. god u podrumu za vrijeme uzbuna i vožena jako malo i stajala u garaži u nepokretnom stanju do prije 4 godine...,nekad je bila žute boje,al te slike nemam.

Metalni krov je napravljen prije negoli je izašo prvi serijski auto u prodaju mislim da je to bio mercedes...U pegli je trenutno renault 4 motor
[/quote]
 
Član
Ko je projektovo krov ako se moze znati :icon_question: a pegla je za 10 stvarno svaka cast
 
aksham je napisao(la):
Ko je projektovo krov ako se moze znati :icon_question: a pegla je za 10 stvarno svaka cast

Ovak peglu je radio 1991. godine frend Mario Miletić iz Zagreba i to sa 18 godina u podrumu dok su bile uzbune sve šta je na autu on je osobno napravio tako i taj metalni krov koji je također njegova ideja ,još jednom napominjem sam je sve izradio sam,nema ništa plastike na auto sve je lim i nikakvi kalupi ne postoje ili tome slično.Trenutno je auto kod mog bratića koji je peglu doradio prije 4 godine ja sam nešt pomogao,moj bratić i taj frend koji je napravio peglu su kumovi i bratić je dobio peglu đabe al pod uvjetom da je ne prodaje...i eto trenutno je od renolčeka četvorke unutra motor...prije je bio od yuga 45 A sad za felge hmmmm treba love jer pegla je napravljena sa što više maximalno manje troškova...Inače na prvim slika sam ja hehe :lol:

Ako netko hoče sponzorirati auto sa audio akustikom može dogovor da se poljepe naljepnice od sponzora..:cool:

Zadnje dvije slike su moj dizajn:)


usput koliko trebam imat postova da bi mogao staviti oglas da prodajem dvd radio...thanks
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top