FIA predložila uvodjenje "vjetrobrana"

FIA predložila uvodjenje "vjetrobrana"

Član
Najbolje da u svim auto sportovima ukinu sofersajbe i vjetrobrane da ne bi otisli u k, to bi bas bilo zanimljivo, stvarno ne razumijem.

Zasto bi F1 bila manje zanimljiva ili otisla u K ako ima vjetrobran ili zasto onda ne poskidaju svuda ako je to nesto dobro ???
 
Član
Treba li neko da pogine da bi Formula bila zanimljjiva. U zadnju trku su usla 4 kandidata za titulu a u predzadnjoj ih je bilo 5, i vama opet nije zanimljivo i f1 ide u propast????? Bilo je zanimljivije dok sezone bile odlucivane na "pole" sezone ili su se 2 vozaca borila za titulu kao sto je bilo u proteklih 15 god????
 
Član
Ja se nisam šalio. :D
Kacige koje imaju 17 slojeva, za koje se koristi materijal koji se još koristi i za izradu pancira, koja je teška malo iznad kilograma i cijena im je preko 25 000 KM, i trebaju jos i vjetrobrane. Pa kakav bi to cirkus bio, vjetrobran kao na tomosu nekom starom. Ovo pravilo sigurno nece zaživiti, al i sama pomisao na ovo muka mi je...

A tvrdi krov ne bi mogli uraditi, jer bilo bi pitanje kako riješiti izlaz iz bolida za max 3-4 sekunde. A i tu je pitanje sigurnosti, jer kakva je sigurnost toga i koji bi se materijal koristio za to..
 
Član
23msvnc.jpg


krov by ja, morao sam :)

jos treba ubacit i brisace :D:D:D
 
Top