FIA potvrdila nova radikalna pravila za Formulu 1

FIA potvrdila nova radikalna pravila za Formulu 1

Član
Na neki nacin je i dobro. Nije vise tesko napraviti V8 sa 700-800 KS , stvar je napraviti 1.6 sa 600-650. Bas me zanima kako ce se napraviti takvi motori. ;)
 
Član
jos kad im uvedu ogranicenja max brzine :)
nabijem ja ovaj danasnji motorsport ovo vise nelici na nista
da nema drift natjecanja da pratim preko snimaka okanuo bi se autosporta zaskroz.
 
bmwscaner je napisao(la):
jos kad im uvedu ogranicenja max brzine :)
nabijem ja ovaj danasnji motorsport ovo vise nelici na nista
da nema drift natjecanja da pratim preko snimaka okanuo bi se autosporta zaskroz.
Zivio Tsuchiya :cool:
 
Član
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Formula je postala dosadna!A ja sam prestao gledati od kako je Schumacher napustio...
Bio poceo opet...vidim nema od njega nista...pa sam opet prestao!A sad sa ovim pravilima,bit ce bezze!!!
Sta je tu bilo zanimljivo ja neznam.Pobjedjuje Schumacher i opet Schumacher i opet.....pogodite ko.Daleko dosadnija era nego npr ova sezona nekoliko vozaca se bori za prvaka do zadnje utrke.Prije 2 godine Massa i Hamilton zadnji metri odlucuju sezonu,godina prije u zadnjoj trki u igri za prvaka su Alonso,Hamilton i Raikonen koji ima najmanje sanse i postane prvak.Jedino sto su danas bolidi i staze nesto sto mi ide na ku.
 
Član
ovo je bas bila interesntna sezona u zadnjih neznam koliko god. milsim toliko ih se borilo za titulu u zadnjoj utrci , ima vise pravila mozda i pretjerano ali opet se postizu priblizna vremana na stazama i to sa dosta ogranicenja , valja i ovo izumiti i postici

ja bi samo vratio kvalifikacije i stare staze
 
Top