Feuding BMW and Audi billboards on Santa Monica Blvd

Feuding BMW and Audi billboards on Santa Monica Blvd

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
druze, Quattro je jedna vrsta integralnog pogona, kao sto su i X-drive i 4Matic i 4Motion...integralni pogon je naziv za pogon na sva 4 tocka, nebitno ciji on bio...
tako da te price o Quattro-u ostavi za nesto drugo...svaki novi integralni pogon, od ovih sto sam naveo imaju razlicite raspodjele, kontrolisane racunarom...
a to da je sporiji na suhom, ***** ja onda njega...pa vecina vremena je kolko ja znam suha...
 
Član
ma jebeš ga sad su audi a4 i bmw3 posve = , 4x4 moš kod svakog, a ostalo ko voli prednji, ko zadnji.. oprema snaga pa već i cijene su više manje tu negdje
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
druze, Quattro je jedna vrsta integralnog pogona, kao sto su i X-drive i 4Matic i 4Motion...integralni pogon je naziv za pogon na sva 4 tocka, nebitno ciji on bio...
tako da te price o Quattro-u ostavi za nesto drugo...svaki novi integralni pogon, od ovih sto sam naveo imaju razlicite raspodjele, kontrolisane racunarom...
a to da je sporiji na suhom, ***** ja onda njega...pa vecina vremena je kolko ja znam suha...

Hehe, pa padne i malo s vremena na vrijeme... jedno je sigurnost, al ta vremna sa quattrom može postići i prosječan vozač, dok za 335 treba pro driver..... a neznam... sve je stvar ukusa a o ukusu se neraspravlja...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top