Feuding BMW and Audi billboards on Santa Monica Blvd

Feuding BMW and Audi billboards on Santa Monica Blvd

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
706477311.jpg


Slika sve govori :D
 
Legend
Veoma interesantan citat, pa procitajte.

Some might see BMW's response as being too heavy-handed considering that Audi did not bring out its big guns to the "chess board" but a rather pedestrian S-Line A4. For the moment it looks as though BMW called on its powerful queen piece after being threatened by a mere bishop. Perhaps the current lack of an RS model in that range could be the reason? Nevertheless Audi's response will be much anticipated.
 
Član
A ja nedjelim vaše mišljenje... jer u 6. mjesecu u prodaju ide RS5 malo pročitajte i vidite vozilo.... RS6 masu brži od M5 E60..... tako daaaa...

RS For Life
 
Član
drug, BMW 335i je na stazi ostavio S5, jaceg i s integralnim pogonom...
M3 je starog RS4 (sa istom snagom 420 KS) ostavio 10-ak sekundi...a audi takodje integralni pogon...
ovaj novi LSD diferencijal u M3 je nenadmasiv...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
drug, BMW 335i je na stazi ostavio S5, jaceg i s integralnim pogonom...
M3 je starog RS4 (sa istom snagom 420 KS) ostavio 10-ak sekundi...a audi takodje integralni pogon...
ovaj novi LSD diferencijal u M3 je nenadmasiv...

Ostavio je S5 sa starim V8, pogledaj sa istim S5 od ove godine al mu je motor promjenjen identičan kao u novog S4 333Hp V6 3.0 kompresor.... pa pogledaj vremena.... onda možeš napravit edit na postu, i pogledaj razliku i u kilima, i sva su vremena vožena u savršenim vremenskim uvjetima gdje jedino može stražnji pratiti quttro.... malo kiše i neću uopće da komentiram, M3 je uistinu toliko brži na stazi od RS4 isko imaju isto konja, no RS4 je stariji 3 pune godine i baza na kojoj je RS4 se vuče još od 2002. godine, iako to nije pravdanje....;)
 
Početnik
AJ SINKO..PA IMA I BOLJI VOZACA...HAYA ..NEK SJEDNE NEKO KO VOZI 10 GODINA PO TRKAMA I MENE KOJI VOZI NI NEPUNU GODINU DA TESTIRAJU AUTA..NORMALNO DA JE 10 SEC RAZLIKE..BOKTE ..PA I U FORMULI...DVA BOLIDA ISTA ..JEDAN 1. MJESTO A JEDAN SEDMO..NEMOZE SE IZ JEDNOG TESTA POKAZAT KOJI JE BOLJI..:icon_evil::icon_confused:
 
Član
sto mrzim takva testiranja kad ide prvo jedno auto,pa drugo i na kraju se vidi ko je brzi,to su mi uvijek bile namjestaljke.. Nek stanu brate 1 pored 2,puni gas,i tako do blokade,ko je bolji bolji je...
 
Član
@BaXRS4: taj test sam gledao na poredjenju s motorom 4.2 V8, sa 350 KS, a BMW ima 3.0 sa 306 KS...zadnji pogon naspram integralnog, Audi noviji, isti vozac na istoj stazi...!
@sandi_azra: procitaj ovo zadnje sto sam napiso...isti vozac!
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
@BaXRS4: taj test sam gledao na poredjenju s motorom 4.2 V8, sa 350 KS, a BMW ima 3.0 sa 306 KS...zadnji pogon naspram integralnog, Audi noviji, isti vozac na istoj stazi...!
@sandi_azra: procitaj ovo zadnje sto sam napiso...isti vozac!

Gledao sam taj isti test, razlika je na stazi bila 0,4s..... S5 sa tim motorom je jači, no i punoo teži...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
ali ima i integralni pogon...i 45 KS vise...

Opće je poznato da na stazi u normalni uvjetim a dakle bez kiše i drugih oborina, quattro je sporiji od stražnjeg pogona dok u svim ostalim uvjetima je quattro bolji i brži....

Integralni pogon ti je 50/50 uvijek, neovisno o proklizavanju i postavkama računala.... dok quattro to nije.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top