Ferrari optužen za varanje

Ferrari optužen za varanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nije trebalo dugo čekati. Optužbe za lov u mutnom krenule su već nakon prve utrke. Ron Dennis je najglasniji, no iako šef McLarenove momčadi nije prstom upro u ekipu iz Maranella, svima je jasno koja je krajnja adresa.

Vjeruje se da se Ferrari koristi nedopuštenom tehnologijom, tj. dnom bolida koje se može pomicati tijekom utrke i prilagođavati stazi. Ljudi iz FIA-e pomno su pregledali Ferrarijev bolid, no navodno nisu pronašli ništa sumnjivo. Mnogo se može vidjeti na početku sezone. Vidjet ćemo kako će se stvari odvijati sljedeće dvije-tri utrke i tek će se tada odlučiti što je zapravo dopušteno, a što ne rekao je Dennis. Čelnici talijanske momčadi ne žele se puno baviti ovim optužbama. Za njih ova priča zapravo ne postoji.

To se uvijek ponavlja kad je Ferrari puno bolji od ostalih, uostalom, nije ovo prvi put da se postavlja pitanje nedopuštenih tehnologija. Ako netko ima pritužbu, neka se javi automobilskoj organizaciji poručio je glasnogovornik talijanske momčadi.
 

IGY

Član
volim tu momcad pravo, ali me zbog tih sranja pravo nerviraju, a nije im ovo prvi put da rade tekve stvari
 
Član
Ma i Reno je prosle godine provaljen da koriste nedozvoljene elemente, pa su od te optuzbe jedva skupili i bodove.

Ja vjerujem da Ferrari to nije uradio jer to njima ne treba jer su najbolji.
 
Legend
ferrari mi je #1 uvjek bio i ostace.......stvarno mislim da su najbolji,a za te varke......moze biti svasta,al branim svoje hehehe:icon_biggrin:
 
Član
ma pogledajte zadnje 2 sezone, sve su moguce namjestili, i ukazivali na ferrari, samo da bi ih ukinuli sa trona, jer drugacije to nikako nisu mogli uradit...ja sam to znao nazvati, urotom protiv shumija, jer jednostavno bio je i ostat ce najbolji:) i proslu sezonu je shumiju malo falio da pobijedi, al et neke greske se skupo placaju...
 
Putovanja.ba
Administrator
Svake godine isto, tuzbe i sve al nista od toga, samo im jos reklamu dzaba opale i svijet ih jos vise zavoli.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top