Ferrari nikada neće proizvesti limuzinu

Ferrari nikada neće proizvesti limuzinu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
Nakon službenog predstavljanja Estoquea, lamborghinijevog modela s četvorim vratima te ponovne aktualizacije glasina kako Ferrari radi na konkurentnom modelu iz Maranella ponovno stižu negiranja


Ovaj put se u priču uključio Luca di Montezemolo, šef Fiata i Ferrarija, koji je odlučno demantirao nagađanja kako će se propeti konjić pridružiti razjarenom biku u širenju karoserijske ponude. Naravno ne treba zaboraviti kako je cijelu priču započeo Porsche s Cayenneom, a uskoro slijedi i limuzinska Panamera.

Točnije, izvori javljaju kako je di Montezemolo izjavio da Ferrari, dok je on na vodećoj poziciji, neće proizvesti automobil s četvorim vratima, a na pitanje što misli o potezima konkurencije, odlučni je Talijan poručio "neka im je sa srećom". Hoće li se to pokazati pravom odlukom samo vrijeme može pokazati, odnosno rezultati koje će ostvariti spomenuta Panamera, astonov Rapide i, ako dobije zeleno svjetlo, lamborghinijev Estoque.
 
Član
@0g1: i ovo je s 2 vrata :D
a vala po meni i jesu bezze ovi s 4 vrata sportasi...oni su ba za 2 vrata i tu nema price...
 
Član
Zivi bili pa vidili,sportasi su sportasi nebi trebali dirat,al meni se onaj novi Lambo pravo svida steke mu se nevide i sta..................
 
Putovanja.ba
Administrator
Ogi ovo nije Ferrari napravio, i prijetili su mu tuzbom ukoliko ne skine njihove oznake.
 
Ferrari je vec napravio karavana a kamoli limuzinu!
Šejk ga je narucio sebi i radi se o 550 marinelo karavan izvedba!
 
Član
ma ne znam sta da kazem
mislim da je ok odluka,jer su se svi bacili na 4-vratne izvedbe
nek ostanu pri svom
 
Član
hehe dobar ferrari ali kako zanma neko liku koji je napravio izto ovako limuzinu bio je tuzen zbog ksenja autorskih prava i za kaznu je morao da je rasavi....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top