Ferrari FF - najsnažniji četvorosjed svih vremena

Ferrari FF - najsnažniji četvorosjed svih vremena

Član
ferrari_ff.jpg


Ferrari je objavio informacije o svom novom modelu Ferrari FF (četiri sjedišta + pogon na četiri kotača), koje su poklonici talijanske marke dugo i željno očekivali.

Ferrari FF predstavlja najsnažniji četvorosjed svih vremena, i prvi Ferrarijev automobil sa 4x4 pogonom. Auto je dug skoro pet metara, težak oko 1.800 kg, dizajnirao ga je Pininfarina, a izuzetne performanse dolaze iz motora zapremine 6.262 cm3 sa direktnim ubrizgavanjem goriva, koji razvija 660 KS pri 8.000 o/min.

Ferrari-FF-fr.jpg


U suradnji sa F1 mjenjačem sa dvostrukim kvačilom on ostvaruje fenomenalno ubrzanje od 0 do 100 km/h za samo 3,7 sekunde, a maksimalna brzina je 335 km/h.

Ferrari-FF-r.jpg


Osim toga, Ferrari FF može primiti četiri osobe i njihovu prtljagu, zahvaljujući najprostranijoj kabini i prtljažniku (450 do 800 litara) u kategoriji, uključujući i modele sa četvora vrata.

Ferrari-FF-bok.jpg


[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KuaxJn71zhA&feature=player_embedded[/video]
 
Član
Uuuu, strava dobar. Koliko vidim, konfirugacija pogona kao kod Nissana GT-R, transaxle i AWD :cool:

Ovo bi mogao biti najbrzi Ferrari u real-world situacijama :icon_biggrin:
 
sve bi uredu, citam sve podatke, gledam slike. ali kad dodjo do slike auta sa boka ogadi mi se. isto oni ruzni Z3 i Z4 coupe-i..ma i ruznije
 
Death_beat je napisao(la):
sve bi uredu, citam sve podatke, gledam slike. ali kad dodjo do slike auta sa boka ogadi mi se. isto oni ruzni Z3 i Z4 coupe-i..ma i ruznije

I meni vala, sve ok, pogon, performanse, sve, al zadnja slika, bas na z modele u kupe izvedbi podsjeca, jos citam Pininfarina studio dizajniro, pa mi jos manje jasno.

Iskreno, izgled mi pravo skripi.
 
Član
pa dobro, i bilo je pitanje vremena kad ce i oni.....
izgled, nigdje veze :icon_rolleyes:
ko bi rekao da ce ovako ferrari nekad izgledati
Ferrari-FF-bok.jpg
 

MTR

Član
truba svega mi

Dizajn potpisuje Pininfarina, uz naravno vodstvo Flavija Manzonija, a sličnosti s modelom 458 Italia su očite. Revolucionarni Ferrrai dolazi na novoj produljenoj platformi s nezavisnim ovjesom koji uključuje adaptivne opruge i Brembo karbon-keramičke kočnice, s raspodjelom mase od 47% na prednjoj i 53% na stražnjoj osovini. Ferrari tvrdi da je sustav pogona na sve kotače, nazvan 4RM (Ruote Motrici), za 50% lakši u odnosu na konvencionalne 4x4 pogonske sklopove, a radi tako da elektronski raspodjeljuje okretni moment na prednje kotače kada uvjeti to zahtijevaju (u slučaju proklizavanja).

Pogon osigurava snažni atmosferski 6,25-litarski V12 s izravnim ubrizgavanjem koji je uparen sa sedmerobrzinskim mjenjačem s dva kvačila. Motor isporučuje 660 KS pri 8.000 o/min i 683 Nm pri 6.000 o/min, uz emisiju CO2 od 360 g/km i prosječnu potrošnju 15,4 L/100 km. S ovakvom snagom ispod poklopca motora, Ferrari FF od 0 do 100 km/h sprinta za 3,7 sekundi i postiže maksimalnu brzinu 335 km/h, uz specifičnu snagu od 2,7 kg/KS.

Ferrari tvrdi da novi FF teži sveukupno 1.795 kg, što je 50 kg manje u odnosu na prethodnika unatoč 4x4 pogonskom sklopu. U odnosu na 612 Scaglietti, FF je dulji za 5 mm i viši za 30 mm, pa ima dimenzije 4.907 mm u duljinu, 1.953 mm u širinu i 1.374 mm u visinu. Prtljažnik nudi volumen od 450 litara koji je proširiv do 800 litara, što mu svakako osigurava veću praktičnost. Cijena će biti objavljena tijekom predstavljanja u Ženevi.
 
Top