Ferrari Enzo

Ferrari Enzo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam ja prijatelja u Italiji, kada je kupovao polovnog Ferrari-ja 360, nije trebao nikakve obuke da prolazi. Mislim da je to obavezno samo za nove Ferrari-je, a Enzo se presta proizvoditi prije 4-5 godina, tako da sumnjam...
 
N

nenad

Jebote pa u sta se ovaj forum pretvorio! Da si 2 minute ukljucio mozak i da si se posluzio googlom vidio bi da ti rodjak laze. To auto je jako rijetko i sada je skuplje nego sto je bilo novo, i niko ga nece tek tako prodati, jer ga tako isto nije mogao kupiti bilo ko vec samo ljudi koji vec dugo voze Ferrari i imaju vec par odredjenih modela! Ovo je otvorena tema iz dosade, da samo kazes kako je tvoj rodjak cool, i kako je on vec imo par super auta! Nemoj se ljutiti, nemam nista protiv tebe al ovo je cisto sranje, muka mi je vise od gluposti koje ljudi pisu po ovom forumu...
 
Član
hm...
treba dozvola :S :S:

znaci oni sejkovi imaju po 2,3 komada i kao oni polazu ... polazu al na k*

Daj pare i masina je tvoja :D

Nego rodjak eto mozda je kupio taj San al dozvola netreba :) mozda nesto drugo pa on nie skono kako treba ^^

nego kako ide S8 ?? :icon_smile: jel to onaj ko u transporteru ?? :D
 
Član
ma ja normala qme . Al bogami bez uvrede rodjak ti je malo zamaslo sve je to lijepo al enzo qme pa nije S8 kojeg ti nabroja nov vise od 80 milja eura a bgm otvori mobile.de pa pogledaj najjjjjeftiniji enzo jos udaren s boka 700000 eura bez poreza i ostalih bogova . al jbg mozda ti je taj rodjak mislio vako ode fino u ferrari i kupi model koji je isto dosta para skoro 1000 eura al qme nije ni blizu pravom et LP i ne zamjeri sta ;)

a eo i modela od milje za kojeg treba obuka :lol::lol::lol::lol: [attachment=26359]
 
Član
Astra je napisao(la):
prazna prica, ferrari-a svako moze vozit, objasnite mi onda kako Gasi i ostala ekipa voze feraria? Iso na obuku? No shit.. Ne budite smjesni, to mozda kad se uzima novo auto u civilizovanim zemljama, kod nas to ne pali, odes u njemacku kupis auto i vozi, taman ce ti neki hendler rec ETO SORY NE BIH DA TI PRODAM AUTO OD 100 MILJA EURA, dodji sa uvjerenjem da si polozio obuku :D isto i lik sto vozi lamba u sarajevu, ko da je on ista polagao :D


Nebih se baš složio da ga može kupiti ko god ima novce , koliko sam ja upućen ferari ima uslove koje moraš ispunjavati da bi postao vlasnikom, ako si upućen onda bi trebao znati da Gašijev ferari nije na njemu dok lamburgini koliko znam nema toliko stroge kriterije kao ferari ali sam čuo i za tog narandžastog u Sarajevu da je uvezen na pravno lice (Bau Beton) a za obuku vožnje prvi put čujem. pozzz
 
Blago njemu, moze pricat ko sta hoce i ja bih se hvalio da mi neko iz famelija voza bilo koji model ferarija, meni je najveca zelja makar provozati bilo koji model Ferarija ili Lamba!
 

MTR

Član
lista vlasnika ENZA , pa ako moze sa njima svaka mu dala

http://www.teamspeed.com/forums/ferrari-super-cars/19275-enzo-owners.html
 
Član
ako je istina to da ga je uzeo onda mu svaka cast...premda nije ista stvar uzet s8 ili tako to i jednog enza...to on tebe malo zaj*aje...oce to oni,ovi iz dijaspore.. :)
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
Ne znam za obuke, ali istina je da ne moze svako uzet Ferrari-a, ako se ti obogatis preko noci na lutriji, i hoces da uzmes nekog, cisto sumnjam da ce dati tek tako ;)

ferrari bira kome će pare uzet!!!:lol::lol::D
 

187

Član
Astra je napisao(la):
prazna prica, ferrari-a svako moze vozit, objasnite mi onda kako Gasi i ostala ekipa voze feraria? Iso na obuku? No shit.. Ne budite smjesni, to mozda kad se uzima novo auto u civilizovanim zemljama, kod nas to ne pali, odes u njemacku kupis auto i vozi, taman ce ti neki hendler rec ETO SORY NE BIH DA TI PRODAM AUTO OD 100 MILJA EURA, dodji sa uvjerenjem da si polozio obuku :D isto i lik sto vozi lamba u sarajevu, ko da je on ista polagao :D

drug u potpunosti se slazem sa tobom.. znam sina od eska sto vozi gallarda, nikakve obuke nije prolazio vec je samo otiso i kupio polovnog gallarda,a to za enza sam cuo da moras imat vec nekog ferrarija da bi mogo njega kupit al iz salona.. tako za ove polovne isto ko kod nas na auto pijaci, dodji plati i vozi xD:lol::lol:
 
Član
Obuku znam moras proc da bi ti dali auto al samo ako kupujes iz tvornice znaci. Polovan ako kupujes,das pare i vozi:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top