Ferrari 458 Italia by J. Clarkson

Ferrari 458 Italia by J. Clarkson

Član
Gledao upravo cijelu emisiju 15x6 i 0,1 razlike sa Enzom,autom koji je 3 puta skuplji od ovoga...nevjerovatno:cool:
 
Član
edo_benz je napisao(la):
ja bi ga vozio i bez volana :lol: ,nema dalje mocno :cool:

hahahahah SVAKA CAST!! nasmija me :D
A dobro me boki podjeti da skinem novu epizodu zaboravio sam koji je dan!


A moram i reci da je emisija zadnjih par epizoda (odnosno ova sezona) odlazi u pogresnom smjeru gledajuci proslu epizodu pogotovo sve manje testova sve vise humora (kojeg sam takodje veliki fan da se zna)ali emisije tipa kada su testirali dream car-se (f430cabrio/p. zonda/i Ford GT) po jugu francuske su sve redje!
 
Davor_ je napisao(la):
A moram i reci da je emisija zadnjih par epizoda (odnosno ova sezona) odlazi u pogresnom smjeru gledajuci proslu epizodu pogotovo sve manje testova sve vise humora (kojeg sam takodje veliki fan da se zna)ali emisije tipa kada su testirali dream car-se (f430cabrio/p. zonda/i Ford GT) po jugu francuske su sve redje!

Ne smiju preko granice.....:icon_smile:

Njihovi testovi su se uvijek bazirali na subjektivnom mišljenju i duhovitim komentarima o autombilima, evo najboljeg primjera u ovoj novoj epizodi sa 458-icom. Sada Clarkson kaže da je F430 sran.e, a kada su ga imali u emisji prije 5 godina svršavao je vozeći ga..... :icon_smile:
 
Član
Ma you are missing the point znam ja sta je TG i iz way back then (tiff i onaj bucko) ali kazem da nema vise testova pa makar oni bili i subjektivni pogledaj samo ovaj cjeli serijal i shvatit ces (jer vjerujem i sam da znas o cemu govorim)
 
Davor_ je napisao(la):
Ma you are missing the point znam ja sta je TG i iz way back then (tiff i onaj bucko) ali kazem da nema vise testova pa makar oni bili i subjektivni pogledaj samo ovaj cjeli serijal i shvatit ces (jer vjerujem i sam da znas o cemu govorim)

Nisam te ništa ispravljao, znam šta govoriš, u vezi tvog posta sam napisao samo da ne miju preko granice :icon_smile:,
a ovo drugo je općenito komentar na Clarksonov kriterij u ocjenjivanju auta.... ;)
 
Član
Ma Clarkson je poznat po tome i da mu ne ide ne bi bio toliko popularan!
A cisto onaj smek iz takvih epizoda je ne ponovljiv a i sve rjedji a to da ne smiju preko grane nisam znao (msm znao sam da su svagdje hejtovani kao i onaj usa special i slicno)
 
Top