Ferrari 458 Italia by J. Clarkson

Ferrari 458 Italia by J. Clarkson

Član
Evo u novom Top Gearu testirali 458 Italiu, valjda video ne pobrisu prije nego ga vidite :icon_biggrin:

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/vFatyz8w6s4&hl=en_US&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/vFatyz8w6s4&hl=en_US&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>
 

MTR

Član
eto neko je vozio auto 2000 kilometara udaljeno od nas i ja sam se sav najezio :cool:

boze dragi zar ovako nesto postoji
boze dragi zar ovako nesto postoji
boze dragi zar ovako nesto postoji
boze dragi zar ovako nesto postoji
boze dragi zar ovako nesto postoji
boze dragi zar ovako nesto postoji
boze dragi zar ovako nesto postoji
boze dragi zar ovako nesto postoji


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Član
Fenomenalan automobil u svakom pogledu, sav sam se najezi gledajuci ovaj video.
A eto na kraju kad vidjoh jos da je brz gotovo kao Enzo brrr...
 
Legend
ovo je bolesno,.....ljudi znaju svoj posao,kad god nesto izbace to je BOOM!!!!!

a + kako to momci iz top gear-a docarase....neopisivo :cool:
 
Član
svaka cast na rezultatu al meni napred se nikako ne dopada i ovaj volan??? pa jesu oni testirali auto dal je to funkcionalno?
 
Član
Sto nebi bilo funkcionalno :icon_biggrin: Jesu ovi zmigavci malo cudni, al koliko cesto palis zmigavac kad ti je volan smotan, gotovo nikad. Obicno upalis pa onda skreces, zato i sluzi zmigavac. Jedino u kruznom toku i sl situacijama moze biti cudno, al vjerujem da se i na to covjek brzo navikne.
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Sto nebi bilo funkcionalno :icon_biggrin: Jesu ovi zmigavci malo cudni, al koliko cesto palis zmigavac kad ti je volan smotan, gotovo nikad. Obicno upalis pa onda skreces, zato i sluzi zmigavac. Jedino u kruznom toku i sl situacijama moze biti cudno, al vjerujem da se i na to covjek brzo navikne.

Upravo tako, Boki.;)

@audi_s2: Nalaziš manu najsavršenijem Ferariju:icon_question: Smiješno.:lol:
 
Član
ne nalazim ti ja manu, nego clarkson pogledaj video druze bar a eto da je funkcionalno svi bi to napravili medjutim nije i kraj price...naravno da dajes zmigavac ravnoga volana al nije FUNCKIONALNO
 
Član
audi_s2 je napisao(la):
ne nalazim ti ja manu, nego clarkson pogledaj video druze bar a eto da je funkcionalno svi bi to napravili medjutim nije i kraj price...naravno da dajes zmigavac ravnoga volana al nije FUNCKIONALNO

Ma čuo sam ga, sere i on.:D

To su sitnice, a što se mene tiče, žmigavci, sirene i ta sranja mi i ne trebaju na ovom ljepotanu.:icon_twisted:
 
Top