Ferari želi da vrati Rosa Brona

Ferari želi da vrati Rosa Brona

Putovanja.ba
Administrator
bron.jpg

Prvi čovek Mercedesa Ros Bron na kraju sezone će se rastati sa nemačkim timom pre svega zbog neslaganja u vezi sa vođenjem ekipe, a nije nemoguće da se iskusni stručnjak vrati u Ferari iz kojeg je svojevremeno otišao najpre u Hondu, potom je osvnovao Bron GP i na kraju je došao u redove nemačkog giganta.

„Ako budemo smatrali da je to najbolje rešenje ja ću se pomeriti sa svog mesta 100 odsto. Prva želja mi je da Ferari ponovo pobeđuje. U prethodne četiri godine mogli smo da osvojimo makar dve titule, a na kraju je Red Bul uzeo sve četiri. To je ono što nas frustrira, ali i motiviše. Ako stvari postavimo na svoje mesto onda ćemo ponovo biti na pravom putu. Imam šefove koji su iznad mene i koji donose određene odluke, ali najvažnije za sve nas je da Ferari pobeđuje. Ja pošutujem Rosa kao prijatelja, kao profesionalca, ali moramo da sačekamo i vidimo šta će da se desi“ – rekao je aktuelnio šef Ferarijevog tima Stefano Domenikali na čije mesto bi trebalo da dođe Bron.

Ukoliko se Bron ne vrati u Ferari u redu čekaju Vilijams i Meklaren koji bi ga rado videli na svom gridu u ulozi glavnog čoveka.
 
Top