Felne za Audi 100 pomoććć HITNO!!

Felne za Audi 100 pomoććć HITNO!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ljudi, zanima me jel postoji ikakva mogućnost da se felne koje pashu na većinu auta 4x100, srede, dorade, ili izmjene na bilo koji nacin,za mog audija, kod njega je raspon 4x108, inace radi se o Azev - ovim felnama 16", dobijam ih jako,jako jeftino, al mi ne mogu,!!!!
 
Kako ne kontam, de mi reci jel to distancer u tom slučaju ima neku ulogu "PREBACIVAČA", i gdje to da nabavim!!
 
Član
Druze,

imas kod mene i oni se zovu adapteri

a imam mogucnost i da ti nabavim mozda samo sarafe za to

javi se na pp pa da to rastabirimo

Lijep pozdrav,

Damir
 
Član
IGY je napisao(la):
adaptere sa 4x100 na 4x108 i to je to
Damire ne mogu mu samo sarafi pomoci ;)

Nisam mu ni ja rekao 100% zato sam i momku rekao da se moram cuti s ljudima sutra da mi to definitivno kazu moze li ili ne

uglavnom, rijesicemo nesto na obostrano zadovoljstvo
 

IGY

Član
sarafi konusni odgovaraju sam za prelaz sa 4x98 na 4x100 ili obratno nisam siguran
za sve ostalo tu je master card i adapteri :cool:
 
Član
distanceri sa 4x100 na 4x108, WTF ? Nema veze distancer sa promjenom razmjera sarafa, nego adapteri...i usput 15 j emalo za Audija 100, veliko je to auto, ako je sminka nista bez 18 minimalno, ako je ono za vozat eto tek tako onda 15 i debela kamionska gumetina...kod dede mi 15-ska felna i guma od sprintera i izgleda skoro pa smijesno :icon_eek:
 
Član
Speed_Freek je napisao(la):
Ovo druže nije 15 nego 16", naveo sam gore a dimenzije su joj 205/35!!!

205/35 16 cola, i to želiš staviti na Audija 100... poslušaj savjet i okani se tog profila gume, jer će vozilo sa tim profilom kroz 35 izgledati smješnije nego na 15 cola....
 
BaXRS4 je napisao(la):
Speed_Freek je napisao(la):
Ovo druže nije 15 nego 16", naveo sam gore a dimenzije su joj 205/35!!!

205/35 16 cola, i to želiš staviti na Audija 100... poslušaj savjet i okani se tog profila gume, jer će vozilo sa tim profilom kroz 35 izgledati smješnije nego na 15 cola....

potpis ko kuca;);)
 
Član
Nije to velika razlika druze na Audiju, ako mislis da ikako izgleda, barem, eto baaaareeem 17 trazi i deblju gumu i neces imat problema za rupe i trotoare :icon_rolleyes:
 
Član
Kod mene je profil gume 245/35 ZR18 i bez spirala ih nisam ni pokušavao montirati( riječ je o A6 V6 2.8) Tako da ovo gore uistinu nema smisla..... ako si baš zapeo za te kotače onda ti je moj prijedlog 205/55 ili 215/55, neće ti trebati spirale i biti će ok.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top