felne golf1

felne golf1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh ovako.uze ja danas ofe felnice ats, 15'' lose gume..al   kostale su 150km ? jesam li puno dao  ? ove gume sadasnje su mi malo naizgled posiroke(195/50).. da stavim  185/50 sve cetiri??

2 . sarafi su mozda pokratki?posto ova felna od obicne deblja ej za par milimetara,pa manje navoj  ''hvata'' za celjust ???????
 
Član
skinuta mi je trenutno karambloka,ispravljam je(prethodna vlasnica je bila zena :=) , pa malo strsi :p
 
Član
Da, trebao bi duze sarafe vjerovatno, obicno tako ide s alu felgama. Nije puno para, po meni ovo su nazalost podcijenjene felge, vidjao sam ih prodate i po 100 km :S

185/50 ti je porijetka dimenzija, 195/50 je najcesca za 15" i samim time i najjeftinija.
 
Član
ipak trebao bi duze sarafe,da nebude ispod plavog mostaa ja lijevo...ja motam a tockovi odose desno :p ,mada ih zavrnem ''momacki'' da zaskirpe,jer sam imao jednom iskustvo lose sa tim sarafima nisam dotezao toliko...pa se jednom bilo odvrnulo,odsad dok ne zaskripi 2 put nista :)
 
Početnik
nije skupo,vidi se da su ostecene,bar ova na prvoj slici,taman dok ih popravis bice oko 220km..imo sam ti ja bolje felge za iste pare...
 
Član
Oggy je napisao(la):
nije skupo,vidi se da su ostecene,bar ova na prvoj slici,taman dok ih popravis bice oko 220km..imo sam ti ja bolje felge za iste pare...

Bez uvrede, al ako mislis na one svoje, tesko :) ATS Cup su kult felge, pogotovo 7j naprijed i 9 nazad, drama
 
Početnik
trizex je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
nije skupo,vidi se da su ostecene,bar ova na prvoj slici,taman dok ih popravis bice oko 220km..imo sam ti ja bolje felge za iste pare...

Bez uvrede, al ako mislis na one svoje, tesko :) ATS Cup su kult felge, pogotovo 7j naprijed i 9 nazad, drama

ATS cup su predobre felge kad su citave i ispolirane,al vidis li koliko je ostecena ova gore na slici...
 
Član
Ova s kutijom cigara? Nemam pojma, lose su slike, nisam siguran jel prljava ili bas sjebana. Al su vrh za poliranja :) Nabijes auto na dizalicu, u rikverc i polira se sama :)
 
Član
evo kako smo cera i ja odradili njegove felge nekad davno. kad su se one mogle srediti i ove tvoje ce isto.

http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=1125

samo fali to sto smo ih zaboravili ispolirati bile bi jos bolje, al eto
 
Član
one su izgleda farbane silver-om,na jednom jestu sam naletio na njima da je komadic te farbe spao,a ispod je on njegova boja-aluminij,ono ko ''reckav'' malo pos prstom...nego kako da ja rubove dotjeram?? malo su se ostetili od trotoatra???imal tu kakve sanse?? kitovanje il sta slicno? , btw dok budem s parama moza ih niklujem, cuo sam neko frajer u gradačcu nikluje 100km 4 fele,i garancija godina cini mi se...
 
Član
Imas Tunju, pitaj ikoga ko iole zna o autima, objasnit ce ti gdje je on u Miladijama. Ako ces polirat rub, to se odradi tecnim metalom, ili necim sl. , Tunjo ce znat :) A ako ces ih farbat onda nije uopste problem, kit i deri. Pozz
 
Član
Pjeskarenje, poliranje i lakiranje bezbojnim lakom za felge. Naravno izvuci ove crne detalje. Tako izgledaju originalno, i izgledaju predobro. Ako nisu previse ostecene.
 
Član
ma kanta mi od mobitela pa se ne vidi bash, ma samo su amlo ivice izgrebane od penjanja na ivicnjake, a jedna je malo uvijena,sto se moze lahko ispraviti,
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top