Felge

Felge

Član
Ljudi treba mi pomoc oko nalazenja covjeka koji na postojece celicne felge dodaje jote to jeste odsjeca rub i dodaje komad metala da se dobije vise jota vidim da ima ovaj ovdje sto mjenja ET felge al sa tim opet nista ne dobijam nasao sam momka iz teslica al on je stvarno budala 600 km trazi za 14 ke celicne zadnje 9 prednje 8 jota i to ne ofarbane samo zavarene i izbrusene molim za pomoc i usput zna li neko koga u sarajevu da zna prepraviti usisnu granu da stavim weberove karburatore 40 idf :D

mislim da se sjecate da sam stavio renola 5 gte da pravim i prepravljam elektroniku na mehaniku et toliko od mene
ako neko zna nekoga u vezi ovih felgi da mi kaze od prilike cijenu tih prepravki
 
Član
aldin spura ili tako nekako nick je prodavao za fiat takve felge sada dali ih on prosirivao ili kupio to neznam:cool:
 
Član
znamda aldinsupra nije tu i da nece biti vidite li ljudi da pitam imal koga da mi preporucite i aldin ne radi ovo sto ja trazim
 
Legend
bilo koji dobar tokar ti moze odraditi felge kako ti zamislis........a posto tokari u 99% slucajeva i vare.....tako da i granu mozes odraditi
 
Član
enesss je napisao(la):
bilo koji dobar tokar ti moze odraditi felge kako ti zamislis........a posto tokari u 99% slucajeva i vare.....tako da i granu mozes odraditi
je znas kolika je to cijena od prilike
 
Top