felge

felge

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e ovako....neki ljudi do jaja ludi mi rekose da nije preporuceno voziti alu felge zimi, kazu zbog soli....sad me zanima sta vi mislite o tome....to voziti or not to voziti question is now?
 
Član
nemam ali cu ih obavezno nabaviti...usput ima li ko kakve fine 14" celicne da prodaje...
 
Član
Ostanu fleke po njima, nagrize ih....bude skoro pa ko matirana...mada doduse, ja svoje alu feluge serijske vozam vec 6 sezona ljeto/zima i nema nista na njima se ne primjeti....ponekad strcnes lakom za kosu i ko nove...po mogucnosti Taft, on drzi u svim vremenskim uvjetima hehehehe :D
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Ostanu fleke po njima, nagrize ih....bude skoro pa ko matirana...mada doduse, ja svoje alu feluge serijske vozam vec 6 sezona ljeto/zima i nema nista na njima se ne primjeti....ponekad strcnes lakom za kosu i ko nove...po mogucnosti Taft, on drzi u svim vremenskim uvjetima hehehehe :D

I sam kazes vozas pa nista im, takodjer, navozao sam se alloyki zimi, zao mi bude skinut ih :D i nije nijednima nista bilo, dok su u iole dobrom stanju i ofarbane da valja ne bi im trebalo biti nista, ja sam CUO da so moze da nagriza, ali nisam vidio nijednom dosad to....
 
N

nenad

Mojoj sestri je bilo gnjavaza da skida alu felge zimi, jesu se ogulile ali nakon 7-8 godina...
 
Član
Mene je najviše strah klizavih cesta, rupa i trotoara :D
Snijeg pokrije sve, jedne sam već sjebo upravo zbog snijega i neprilagođene vožnje :)
 
Član
zimi ako imas alu-felge ako ti je negdje ostecen lak na felgi onda ti so pocinje nagrizati aluminijum tako bolje ti je celicne i rahat
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top