felge za golfa 2

felge za golfa 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
cujte ekipo zanima me dali mogu na golfa 2-ku staviti neke alu. 15-ice ili možda 16-ice širine 205 bez širenja bokova, ili bi bilo bolje da stavim distancijere iako sam ima lošega iskustva jer sam na laguni V6 3.0 stavio distancijere pa su ležaji otišli svako malo. javite ako imate šta da ne bacam pare bez veze.
 
Član
Mislim da mogu 16-2ke stati bez problema...vidjao sam po gradu golfeke i sa sirim i vecim gumama hehe...
 
nerazumjem zasto zajebavam, kupio duju od druga prije 2 mjseca jer se nema para za tankati lagunu pa reko da je malo sredim..........
 
Član
renault R-5 je napisao(la):
i moj kolega ima neke 205/?/15 na BBS-ovim felgama i kotrlja bez problema

ja ipak mislim da je to presiroko, ja vozim na 15-kama 195 i vjeruj mi to je max za golfa ako hoces da ne polomis sve na autu (ja samo cekam kad ce kod mene poceti lupati) lol a to sa 205 sirine ja mislim da ima problema kad namota puni da mu struze ako je jos i spusten ma drama :)


ali uvjek postoji mogucnost da ne struze hehehehehehehe
 

edo

Član
ja vozim na 195/50 r15 ljudi moji ne treba vam više,pa samo se provozajte po švrakinom ili ovim
rupčagama glava boli,ali ništa mi na fordčeku ne odlazi za sad,ali mislim da je 195/50 max za golfa koji je svakako tvrd i koji će ti vrag da ti lupa i auto razvaljuješ...
 
Član
Kako god, najbitnija je debljina gume, i mislim da je po nasim cestama minimum 45...ostalo je ludost, osim ako se ne radi cisto o show autu...ja zasad imam gume 60 debljine i opet osjetim rupe podobro...
 
Član
Ne mozes reci da je 45 minimum kad to nije 45mm debljine, nego 45% sirine gume, 315/45 je 2 centa deblja guma od 195/65 kontas ;)
 
Član
ma i 50 je malo za nase ceste dobro kad se vozite glavnom ali provozaj te se kuda trolejbus vozi pa cu vas pitat ili kako rece DJULBA svrakinom pa ce te vidijeti hehehehehehehehehehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top