Felge za golf 4

Felge za golf 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sta mislis o ovim ? :)

http://wheelstudio.com/catalog/product_info.php?products_id=15701&staggered_id=15700&vehicle_make=Volkswagen&vehicle_model=Golf%20IV%20%3E%201999-2005&t1=235-35r19&t2=&t3=&tr1=265-30r19&tr2=&tr3=&staggered=yes
 
Član
LM

lm.jpg


RS GT
rsgt.jpg
 
Član
na bbs stranici stoje dealeri zg i slovenija najblize nama,al ocekujem da se javi amer iz volana pa da nam kaze da li moze nabaviti bbs
 
Član
E Hajde cekamo Amera ,  a ti Lov2 opet vjerovatno ides na 19" , a za ovo vrijeme dok si se vozao na 19 jesi imao nekih problema , mislim na ostecenja felge , gume itd..
 
Član
Ma sve se moze Emire nabaviti, ali BBS je tako skup da je to suludo gledati. Imas slican model kod OZa, Botticelli, mislim da bi te on jeftinije izasao. A jedno pitanje, otkud ti da gledas ovakve felge hehe prosle godine kad sam te molio na ovako nesto, nije ti se svidilo uopste :p
 
Član
bbs otpisane,oko 1000eur je komad ovih rs-gt u 19 velicini :)
@bmw 330d imo sam problema al nije do mene,vec sam piso o tome na tamo u bht uning garazi,ostetio jednu felgu i gumu,necim metalnim na cesti,vjerovatno sastav mosta ili tako nesh,nish se nije vidilo na cesti iako je bio dan.naplatio od osiguranja stetu i idemo dalje :)
naravno 19 ide opet :)

a ne znam ni ja amere sta bi vise :):) mislio sam hanzo al nakon loseg iskustva sa dotz rado bi oz uzeo al ne znam sta,davnos am gledo 35th anniversary al one su bezze uzivo a pogotovo na mom autu
 
Član
Sta mislite za ovu stranicu imaju exstra modele , a slicni su BBS-u po dizajnu a probao sam naruciti i odgovorili su mi da imaju dostavu za BIH i kosta 115 eura za 4 felge.. moze se platiti karticom a i preko banke , Danas su mi poslali racun na koji treba uplatiti - dali neko ima iskustvo sa ovim i sta mislite o svemu ,.. evo stranica

www.FelgenOutlet.de
 
Član
Emire, ja sam volio da si ti i prvi put uzeo OZ jer znam kakvi su sto se tice garancije, al opet covjek negleda toliko tu garanciju kad kupuje.
Al nezuri, duga je zima, izbacice OZ nesto fino. A ima i oni modela sto smo pricali, a recimo Boticelli sto sam ti rekao, sigurno neces vidjeti tu felgu na puno auta i u austriji a pogotov na balkanu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top