felge za chevrolet avea

felge za chevrolet avea

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
K_U_D_Y je napisao(la):
druze do 17" mozes stavljat sve bez ikakvih problema...sve preko je teze al jedini problem je u tome sto ce izgledat kao dzip...ja sam na svog probo stavit 17" i lijepo stoje samo sto je auto previse odignuto....a smajke voli haman pravo po rupama da se voza....ja istu felgu vozim evo 7000 km,felge su kupljene nove i nista se jos nije desilo felgama....ocito da je samo do voznje :):):) pozdrav
malo sam gledo taj auto u garaži tamo,jesi ti siguran d je to 8x16 felga
 
Član
ljudi vi niste normalni na 8j idete stavljat 195ice ccc pa ja na 8x17 natrpo 205 sirinu pa opet mi rubovi virili i sad moram stavit 215ke i opet se bojim da ce i to biti usko... ukoliko bude i 215 usko prodajem ih posto poto i uzimam 7j...
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
ljudi vi niste normalni na 8j idete stavljat 195ice ccc pa ja na 8x17 natrpo 205 sirinu pa opet mi rubovi virili i sad moram stavit 215ke i opet se bojim da ce i to biti usko... ukoliko bude i 215 usko prodajem ih posto poto i uzimam 7j...

Ja imam 215/35 Toyo t1-r na 7,5J i rub felge strši(ne pretjerano ali strši), a kolega ima Falken istu dimenziju gume na 7,5J guma je kockasta na njoj,a kod mene bočnice kose.
Sve ti sad ovisi i od proizvođača do proizvođača.
 
Član
http://jalopnik.com/cars/frankfurt-auto-show/frankfurt-auto-show-new-european-chevrolet-aveo-has-huge-boot-and-overbite-to-match-298460.php

A koliko ovaj malisa ima gore fegice,jesu li 16"
 
Član
aveo je napisao(la):
http://jalopnik.com/cars/frankfurt-auto-show/frankfurt-auto-show-new-european-chevrolet-aveo-has-huge-boot-and-overbite-to-match-298460.php

A koliko ovaj malisa ima gore fegice,jesu li 16"

Bogami pravo fino izgleda ovaj malisa. A felge su minimum 16", mozda cak i 17" kako su male gumice
 
Član
JD. je napisao(la):
aveo je napisao(la):
15mm znaci 1.5 cem imam centimetara do ovjesa to sam siguran al ako ja tebe dobro kuzim da ce meni felge biti izbocene jos 3.5 cm prema van to mi se nece sviđat.Znaci od blatobrana jos 3.5 cm

ne od blatobrana nego prema blatobranu 35mm u odnosu na ovu sad felgu sto imas

npr ako imas sad od felge do blatobrana 40mm sa novim ces imat 5mm ;)


@smajke ja nisam RC felge iskrivio pa eto nije do felgi nego do tvoje voznje ocito

jel bi ovako izgledo ako bi islo to od blatobrana
http://robson.m3rlin.org/cars/wp-content/uploads/2007/12/cars-opel-corsa-tunning-german-look-copy.jpg
 
Legend
Pike_gti je napisao(la):
ljudi vi niste normalni na 8j idete stavljat 195ice ccc pa ja na 8x17 natrpo 205 sirinu pa opet mi rubovi virili i sad moram stavit 215ke i opet se bojim da ce i to biti usko... ukoliko bude i 215 usko prodajem ih posto poto i uzimam 7j...
zasto ?
sta fali sto viri rub ?
 
Pozdrav,

za Vase vozilo su preporucene velicine od 13 do 17col a preporucena maksimalna sirina felge je 7,5J. U slucaju da se uzmu 7,5Jx16col gume preporucene su: 195/45-16 , 195/40-16 , 205/40-16 i 215/45-16.

LP,
 
Član
.nOKe je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
ljudi vi niste normalni na 8j idete stavljat 195ice ccc pa ja na 8x17 natrpo 205 sirinu pa opet mi rubovi virili i sad moram stavit 215ke i opet se bojim da ce i to biti usko... ukoliko bude i 215 usko prodajem ih posto poto i uzimam 7j...
zasto ?
sta fali sto viri rub ?
fali taj isti rub... kad imas profil 40 pa jos rasiren fakticki se vozis na felgi... svaki kamencic na cesti ti udari u felgu a da ne govorim na minimalne rupe...
 
Legend
Pike_gti je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
ljudi vi niste normalni na 8j idete stavljat 195ice ccc pa ja na 8x17 natrpo 205 sirinu pa opet mi rubovi virili i sad moram stavit 215ke i opet se bojim da ce i to biti usko... ukoliko bude i 215 usko prodajem ih posto poto i uzimam 7j...
zasto ?
sta fali sto viri rub ?
fali taj isti rub... kad imas profil 40 pa jos rasiren fakticki se vozis na felgi... svaki kamencic na cesti ti udari u felgu a da ne govorim na minimalne rupe...

eh jbg buraz..
ako hoces da lijepo izgleda, moras uvijek sa neke strane usparati.. spustis auto, bude neudobno ali Boze moj.. ja .. kad je rijec o tuningu, imam drukcije razmisljanje, i sada da uzmem 9j felge, stavio bih 195 45 na njih.. nek viri :lol:
 
Član
.nOKe je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
ljudi vi niste normalni na 8j idete stavljat 195ice ccc pa ja na 8x17 natrpo 205 sirinu pa opet mi rubovi virili i sad moram stavit 215ke i opet se bojim da ce i to biti usko... ukoliko bude i 215 usko prodajem ih posto poto i uzimam 7j...
zasto ?
sta fali sto viri rub ?
fali taj isti rub... kad imas profil 40 pa jos rasiren fakticki se vozis na felgi... svaki kamencic na cesti ti udari u felgu a da ne govorim na minimalne rupe...

eh jbg buraz..
ako hoces da lijepo izgleda, moras uvijek sa neke strane usparati.. spustis auto, bude neudobno ali Boze moj.. ja .. kad je rijec o tuningu, imam drukcije razmisljanje, i sada da uzmem 9j felge, stavio bih 195 45 na njih.. nek viri :lol:
lako je stavit al bi vidio kako brzo bi skinuo... :) ja prodajem felge jer su 8j i popusicu na njima bruku para al jbg staci...




nego ljudi kolko je 1j cm??
 
Član
Sirina felne se tehnicki en izrazava u jotima nego incima, samo po narodski uzeli da je jot sirina i gotovo...inace oznaka J ( ono sto mi zovemo u stvari jot ) je oznaka za oblik gume kako nalijeze...e sad ako cemo bas majmunisat, posto smo zamjenili jot za ince, onda bi se moglo reci da je 1J=1"=2.54cm :icon_biggrin: ...valjda, barem su mi tako rekli :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top