felge tuzla zivinice, usluga. nece da posalje brzom postom

felge tuzla zivinice, usluga. nece da posalje brzom postom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ako netko ide iz mostara ili okolice do tuzle tocnije zivinica da mi felge pokupi nece drug da salje brzom postom, a za caddya mi ko stvorene:icon_cry:

http://www.pik.ba/artikal/8456794/celicne-felge-15-ke/
 
Član
kavaz je napisao(la):
Ako ne skontas nista za prevoz, javi oticu ja od ovog uzeti pa ti poslati ;)

super evo vidit cemo ako niko ne bude ;)
ja već imam na kediu celicne al su u losem stanju, a on bez šarafa daje za 140 KM pašu moji šarafi jel tako :icon_question: isto su orginal.
 
Član
Odgovara ti to. Samo jel ti se ne isplati te tvoje srediti, za cca. 170KM (felge + dostava) ?
 
Član
Da hoce meni isto neko naci celicne felge 14´ za golfa3 :icon_question:

Da mi je samo znati ko je tebi ovo nasao :icon_rolleyes: :D

Nije ovo puno para kada se vidi u kojem su stanju felge i ostalo , samo vidi za dostavu sta ces i kako ;)
 
Član
ma felge s poklopcima vrijede 140 toliko i trazi bez sarafa... samo neznam koliko ce brza posta naplatit jer ima tu tezine
 
Član
30-ak KM cini mi se brzom postom, a u kalkulatoru BH poste izbaci oko 10-ak KM, ne znam koliko je to tacno.
 
Član
Tako odprilike i ja mislim mozda i vise..Najbolje busem da ti kavaz posalje ali i to isto dodje u 10KM razlike :icon_rolleyes:
Kakvi su ovo ljudi , nema mi nista mrze kada nece odnosno nije neko fleksibilan pa da se malo trzne i uradi nesto , mislim kako neko moze da ne salje postom nesto :icon_mad:
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Tako odprilike i ja mislim mozda i vise..Najbolje busem da ti kavaz posalje ali i to isto dodje u 10KM razlike :icon_rolleyes:
Kakvi su ovo ljudi , nema mi nista mrze kada nece odnosno nije neko fleksibilan pa da se malo trzne i uradi nesto , mislim kako neko moze da ne salje postom nesto :icon_mad:

ma nema veze nismo svi isti ;) jok se s autobusima zajebavat, probat cu skontat koliko je pošte za 4 felge pa se cujemo hvala i tebi skrabo na pronalasku :D
 
Član
Ako je pošiljka bez otkupnine dosta jeftinije dodje, te 4 felge bez otkupnine poštarina bi koštala do 20 KM

Ja sam prošle sedmice poslao woofer preko euro expresa 20kg težina sa otkupninom i povratom novca 36 KM a felge su ispod 20 kg ;)
 
BHT Ovisnik
nece ti to nitko ispod 35km odraditi i to samo vecinom tko ima ugovor;) ako hoces slati zovnes intereuropu,dadnu ti boj od tog dijela gdje se nalazi posiljatelj,kazes da su ti rekli u centrali da je 35km postarina i tako ce ti i napisati, ja uvijek tako saljem,a da ti obracunava po kilazi niti jedna brza posta nece uzet ispod 50-80km,zavisi od tezine felgi i guma...
 
Član
meni je momak slao felge iz bihaca dostava je bila 25KM, a felge borbetove 9j sve cetiri..
 
Član
slao iz srebrenika za mostar i 35KM prevoz, 15ke sa gumama...

CoL3 je napisao(la):
nece ti to nitko ispod 35km odraditi i to samo vecinom tko ima ugovor;) ako hoces slati zovnes intereuropu,dadnu ti boj od tog dijela gdje se nalazi posiljatelj,kazes da su ti rekli u centrali da je 35km postarina i tako ce ti i napisati, ja uvijek tako saljem,a da ti obracunava po kilazi niti jedna brza posta nece uzet ispod 50-80km,zavisi od tezine felgi i guma...

Aj šuti, felge su ko tuč teške bile :D Kakvih 15kg po felgi, nije to ultraleggera :lol: 35KM je fer cijena za 4 felgurine, jer ima sigurno 20-25kg jedna felga sa gumama ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top