felge sa clia na golfa

felge sa clia na golfa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
imam celicne felge i gume zimske od renault clia, hoce da kolega kupi od mene za golf 2. dali pase to na golfa dali itko zna i imal kakve veze ET?
 
Član
raspon sarafa ti je isti i u renoa i u golfa.. et nije neki problem u celicara vec ti je problem centralna rupa..u golfa ti je ja mislim fi56.1 a u renoa fi60.1. dakle trebali bi ti prstenovi a ostalo kod celicnih felgi neigra nikakvu ulogu..ja sam na fiata uzeo od renoa alu felge i moram prstenove jos nabaviti vec imam sarafe i sve 5;)..dakle tebi trebaju prstenovi:cool:
 
Član
elmir je napisao(la):
raspon sarafa ti je isti i u renoa i u golfa.. et nije neki problem u celicara vec ti je problem centralna rupa..u golfa ti je ja mislim fi56.1 a u renoa fi60.1. dakle trebali bi ti prstenovi a ostalo kod celicnih felgi neigra nikakvu ulogu..ja sam na fiata uzeo od renoa alu felge i moram prstenove jos nabaviti vec imam sarafe i sve 5;)..dakle tebi trebaju prstenovi:cool:

E to trazim da mi neko kaze ko ima iskustva s tim...sutra cu mu ponjeti jednu gumu i felgu pa nek vidi paseli mu i nek nabavlja te prstenove:lol: Hvala puno;)
 
Član
robyby89 je napisao(la):
elmir je napisao(la):
raspon sarafa ti je isti i u renoa i u golfa.. et nije neki problem u celicara vec ti je problem centralna rupa..u golfa ti je ja mislim fi56.1 a u renoa fi60.1. dakle trebali bi ti prstenovi a ostalo kod celicnih felgi neigra nikakvu ulogu..ja sam na fiata uzeo od renoa alu felge i moram prstenove jos nabaviti vec imam sarafe i sve 5;)..dakle tebi trebaju prstenovi:cool:

E to trazim da mi neko kaze ko ima iskustva s tim...sutra cu mu ponjeti jednu gumu i felgu pa nek vidi paseli mu i nek nabavlja te prstenove:lol: Hvala puno;)

ma no problem.. prstenove moze nabavit tako sto felge odnese tokaru i on mu napravi;)
 
Član
moze i razmak odgovara. mi smo na clio stavili felge od golfa i centralni otvor je bio ok tako da pase bez problema
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
moze i razmak odgovara. mi smo na clio stavili felge od golfa i centralni otvor je bio ok tako da pase bez problema

negdje ima ono ramak rupa,ET, u svih auta.. i pise da je u renaulta(clio) razmak fi60,1 a u vw(golfa 2) fi 56,1.. ;)
 
Član
elmir je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
moze i razmak odgovara. mi smo na clio stavili felge od golfa i centralni otvor je bio ok tako da pase bez problema

negdje ima ono ramak rupa,ET, u svih auta.. i pise da je u renaulta(clio) razmak fi60,1 a u vw(golfa 2) fi 56,1.. ;)

evo da te ne lazem

f_12m_3ffeac0.jpg


felge skinute sa golfa i postavljene na clio. ako klio ima centralnu rupu fi60 ne bi se moglo nabiti bez da to tokar ne sastruze.

potrazit cu ti one razmake pa ti i to postavim
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
ovdje pise renault 60, a vw 57. ne znam kako ali smo mi felge stavili bez problema

:icon_biggrin::icon_biggrin: vidis da sam bio upravu:D.. neznam kako ste to vi mozda je bilo do felgi mozda i jesu bile namjenjene za renoa a bio na golfu s sirokom rupom:icon_eek:..nagadjam neznam:lol: ja bi volio da stavim felge na auto da nepravim te prstenove veci trosak za 50km:D razlika 2mm u centralnoj rupi ali sto je sigurno sigurno je;);)
 

IGY

Član
ja nemam te prestenove
i pocne auto da mi se trese kad predzem 80
i trese do nekih 100
preko se manje osjeti
na 170 je sve normala
na 200 ne znam jer ibiza ne moze toliko
 
Član
IGY je napisao(la):
ja nemam te prestenove
i pocne auto da mi se trese kad predzem 80
i trese do nekih 100
preko se manje osjeti
na 170 je sve normala
na 200 ne znam jer ibiza ne moze toliko

jel ozbiljno nemas:icon_question::icon_question: pa kolikaa ti je razlika u milimetrima felge i na autu:icon_question:
 
Član
Danas uzeo momak felge reko mu vulkanizer da bez problema idu na golfa. jednio mozda nebi se mogle navuci sa golfa na clia.
u svakom slucaju hvala na pomoci i nek su gume otisle:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top