Felge iz Bosanske Krupe

Felge iz Bosanske Krupe

Član
Jel ima tko iz Bosanske krupe ili da mu je usput da i preuzme felge i pošalje brzom poštom jer prodavač neželi to da šalje poštom ?

Prvenstveno se radi o ovim felgama

http://www.pik.ba/artikal/4031479/rh-alu-feluge-17ke-sa-distanc-sajbama/


Plaćam felge i cijenu dostave i POČASTIM ZA ODRAĐENU USLUGU
 
Legend
ako je u mogucnosti da ih dobaci do mene u Cazin mogu ja poslati , a ja na zalost zbgo posla nemam vremena da odletim do prodavaca
 
Marko, ne znam sto se zalijeces za ove ali u mostaru imaju 2 auta sa ovim felgama, opel omega i mercedes 124,sad ne znam koji ti raspon treba. Mozda uz malo ubjedjivanja ih nagovoris da prodaju, btw felge imaju finu jotazu i ispoliran falc. ;)
 
Član
Meni odgovara bilo koji raspon sarafa jer imam adaptere da mogu sve felge staviti na kocku :D Ali ove su dobro stanje i OK cijena a daleko mi otici da me ebes neznam ni di se nalazi B. Krupa
 
Član
dohc ti sigurno mislis na ove http://www.pik.ba/artikal/4068645/felge-17-ke/ al ja nebi rekao da je ovo rh zw1 p.s 3/4 slika je orginal na piku ...
 
hm...dobro zapazas Coricu. A sta je sa onim likom sto voza omegu ? Ove mi lice na artec sa 124 ako postoji ovaj model tih felgi.
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
Meni odgovara bilo koji raspon sarafa jer imam adaptere da mogu sve felge staviti na kocku :D Ali ove su dobro stanje i OK cijena a daleko mi otici da me ebes neznam ni di se nalazi B. Krupa

Moje rodno mjesto.:icon_smile:
Možda, MOŽDA, 22., 23. budem išao tamo, naravno, računaj da je rješeno ako budem išao i ako ti nije kasno.
Da si se javio malo ranije sa ovim, mogle su sad biti kod mene i čekati na brzu poštu, skoro mi stigao kamion drva iz Krupe.:D
 
Član
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
hm...dobro zapazas Coricu. A sta je sa onim likom sto voza omegu ? Ove mi lice na artec sa 124 ako postoji ovaj model tih felgi.

da te njegove su ARTEC

ogy guzico nije meni kasno samo da ovaj ne proda :( pare su spremne samo nece on da salje postom oca mu ocinskog
 
A to. :icon_smile: Enide probaj nac broj od onog lika sto voza omegu mv6,u njega su ono RH prave felge. Eto mozda bude nesto :D
 
Član
Fora je sta ove dobijem za 650km a stanje je vise nego dobro... Ako nebude neka kombinacija do vikenda idem po mam MT1 9x17 4x100 i miran
 
Top