felge fiat stilo

felge fiat stilo

Član
Jeli moguće da se auto (fiat stilo) na kojem su inače sportske opruge pa je poprilično nizak nakon zamjene aluminijskih felgi sa čeličnim za nijansu podigao a obje felge su 15-ke
 
Član
mirzona je napisao(la):
Jeli moguće da se auto (fiat stilo) na kojem su inače sportske opruge pa je poprilično nizak nakon zamjene aluminijskih felgi sa čeličnim za nijansu podigao a obje felge su 15-ke

nije radi felgi, ali jeste radi dimenzije guma :)
 
Član
trizex je napisao(la):
mirzona je napisao(la):
Jeli moguće da se auto (fiat stilo) na kojem su inače sportske opruge pa je poprilično nizak nakon zamjene aluminijskih felgi sa čeličnim za nijansu podigao a obje felge su 15-ke

nije radi felgi, ali jeste radi dimenzije guma :)
ma gume sam prebacio sa aluminijskih na čelične dakle iste su
 
Član
ma to je par milimetara koji se nemogu primjetiti okom,
nego je to stvar vizuelnog osjecaja kada vidid uze felge na svom autu,ono upale pod blatobrane,odmah ti se cini visociji
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
ma to je par milimetara koji se nemogu primjetiti okom,
nego je to stvar vizuelnog osjecaja kada vidid uze felge na svom autu,ono upale pod blatobrane,odmah ti se cini visociji
e to je najvjerovatnije u svakom slučaju zadovoljni sam makar prividno:icon_smile:jer dojadile su mi ove sportske opruge i pažnja na svakomj i najmanjoj neravnini ili trotoaru
 
Član
Moguce je posto su tvoje alu 7j a celicne original sto sam ti prodao original celicne 6,5j ali to je vise vizuelni utisak :)
pozdrav drug!
p.s. potvrdi kupovinu na pik-u, poslao sam ti poruku...
 
Top