FELGE 5x110

FELGE 5x110

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdravljam,

Posto je na Astri-G raspon rupa 5x110...

Da li se mogu staviti felge kod kojih je raspon 5x112, a posto vidim da je
jako tesko naci felge sa ovim rasponom (5x110), koja jos varijanta felgi bi mi mogla bez nekih "vecih" prepravki...

Molim samo odgovore, osoba koje se razumiju u ovo i koje imaju iskustva.
 
Član
mogu se staviti felge 5x112 samo ces morati kupovati vijke s pomicnim konusima,tebi treba dakle 20 vijaka..
 
Član
elmir je napisao(la):
mogu se staviti felge 5x112 samo ces morati kupovati vijke s pomicnim konusima,tebi treba dakle 20 vijaka..

Znaci to je 100%, jer ne bi sada da kupujem felge pa da mi nemogu ili sta ja znam.. A vecina ovih felgi sto sam vidio da se prodaje, a da mi se svidjaju na Marketu i sta ja znam gdje su 5x112..

Znaci vijci sa pomocnim konusima? .. Imal jos nesto sto bih trebao napomenuti pri kupovini istih??
 
Član
dj_gianny je napisao(la):
elmir je napisao(la):
mogu se staviti felge 5x112 samo ces morati kupovati vijke s pomicnim konusima,tebi treba dakle 20 vijaka..

Znaci to je 100%, jer ne bi sada da kupujem felge pa da mi nemogu ili sta ja znam.. A vecina ovih felgi sto sam vidio da se prodaje, a da mi se svidjaju na Marketu i sta ja znam gdje su 5x112..

Znaci vijci sa pomocnim konusima? .. Imal jos nesto sto bih trebao napomenuti pri kupovini istih??

da da trazis vijke s pomicnim konusima koji pasu na opela jer je drugaciji obim vijka ako se nevaram.. evo posjeti stranicu i raspitaj se www.gumam.com ja sam isto uzimao za fiata kojem ide raspin 4x98 a stavio 4x100;)
 
Početnik
i ja mislim da ti odgovara 5x112...samo sarafe uzmi,kao sto ti je elmir rekao

na fiatima je 4x98 a pašu mu i od golfa felge sa rasponom 4x100,bez problema
 
Član
elmir je napisao(la):
dj_gianny je napisao(la):
elmir je napisao(la):
mogu se staviti felge 5x112 samo ces morati kupovati vijke s pomicnim konusima,tebi treba dakle 20 vijaka..

Znaci to je 100%, jer ne bi sada da kupujem felge pa da mi nemogu ili sta ja znam.. A vecina ovih felgi sto sam vidio da se prodaje, a da mi se svidjaju na Marketu i sta ja znam gdje su 5x112..

Znaci vijci sa pomocnim konusima? .. Imal jos nesto sto bih trebao napomenuti pri kupovini istih??

da da trazis vijke s pomicnim konusima koji pasu na opela jer je drugaciji obim vijka ako se nevaram.. evo posjeti stranicu i raspitaj se www.gumam.com ja sam isto uzimao za fiata kojem ide raspin 4x98 a stavio 4x100;)

Hvala, dosao sam do sarafa, 1kom je 6KM, a meni treba 20.. heh... skuplja pita nego tepsija :D
 
Član
zar nije astri taspon 4x100, kako je tesko naci felgu 5x100 to je trojka GTI,cetvorka ima bruka auta
 
imam ti ja ponudit felge odma 16'' 5X112 sa drama dobrim gumama....ako si zainteresovan javi...felge su od druga pa cu vas spojit
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top