felge 4x100 na 4.98 jel moguce?

felge 4x100 na 4.98 jel moguce?

Član
pozz
kupim ja felge za stojadina,4x100,kontajuci da mogu na stojadina
medjutim ne mogu na stojadina te felge nego idu 4x98 valjda od fiata.
jel to moguce zavrnuti nekako il moram druge felge naci?
 
Član
Ja sam na seata stavio 4x100 a na njemu su 4x98.. Trebaju ti sarafi sa pomicnim konusom..

images
 
Član
I kod mene na skodi je 4x98 i rijesio sam pomocu sarafa sa pomicnim konusom, ne znam jesi provjerio centralnu rupu, vrlo cesto zna i ona zezati...
 
ja sam na mareu stavljao 4x100 a na fiatu 4x98, sve 4 rupe sam razbusio po 1mm i stavio, dali je dobro dali nije to ne znam, uglavnom islo je bez problema
 
Član
ja sam drugu na fiata stavljao svoje fele raspona 4x100, samo sam svaki saraf po malo zavrtao, tako moze stat, inace bolje ovo sto ti kolege kazu, konusni saraf i nemas brige:icon_smile:
 
Član
najbolje ti je da kontaktras www.gumam.com oni imaju i sarafi su pravo jeftini, set je mislim oko 50KM dok su meni po sarajevu autodijelovi trazili po 150KM.. a sto se tice sarafa i ja sam svoja zadnja 2 kompleta sarafio s obicnim fiatovim sarafima s konusom i nisam imao problema a felge su bile 4x100..
 
N

nenad

Ja sam uzimo vijke sa pomicnim konusom u GumaM, komad je bio 3km, stalno dovlace gume i felge u Nipex, GrandAuto... dogovoris sa ljudima da vozac donese i to, platis na licu mjesta.
 
Član
Et ovog mog Emira, veze ti nemas :D mogu, zavisno od felge mogu i bez pomicnog konusa, a dobro su ti rekli ako felga nece da "naidje" na glavcinu, to je problem centralne rupe, 10 km u dzep, pravac kod tokara i problem rijesen ;)
 
Član
ja sam skoro godinu dana vozao sa sarafima 4x100 a felge 4x98 imao sam na sarafu konus, ali nije bio pomicni
 
Top