felga mi zapinje u nosač kliješta

felga mi zapinje u nosač kliješta

Član
Probao staviti felge na golfa3 9x16, i naprijed mi zapinju za nosač kliješta, auto jedva pođe i kad gasa pustim on stane, znači fali mu 2-3mm, osim distance zna li netko drugo riješenje, jel netko brusio malo kliješta, čuo sam da se može, meni udara u onaj nosač kliješta, polukrug, distance mi i ne pašu jer imam i viška širine?? hvala unaprijed
 
Legend
obrusi slobodno , ne zapinje ti citavom povrsinom nego samo gornji i donji špic
to nije problem
 
Član
enese et30, diskovi original nije dirano tu ništa i biće su klišća blizu centra, i tu u početku u polukrugu, onaj nosač, tu mi negdje zapinje nekih 2-3mm po mom jer auto može kreniti samo otežano... znači može se slobodno obrusiti taj nosač
 
Član
Probao staviti felge na golfa3 9x16, i naprijed mi zapinju za nosač kliješta, auto jedva pođe i kad gasa pustim on stane, znači fali mu 2-3mm, osim distance zna li netko drugo riješenje, jel netko brusio malo kliješta, čuo sam da se može, meni udara u onaj nosač kliješta, polukrug, distance mi i ne pašu jer imam i viška širine?? hvala unaprijed
odsijeci glavcinu ona te zeza :p sala,slobodno brusi imao sam isti problem sa rodjekovom mk3 i rijesen na taj nacin..
 
Član
dobri ste pa smijete tako brusit ista vezano za sigurnost, ja to ne bi tako da mi ko plati :D

za takve probleme postoje vece felge :D
 
Član
U mene su pozadi dirale , ali u most :D , pa sam stavio 1,5 distance :D , pa mi je strugalo od rub , stavio onda 0,5 distance i mjera bilo ,
Imao ove od 1,5cm prvo , pa ih probao , auto izgleda brutalno ali jbg strugalo mi , meni je dosta ljepse kad je naprijed 7,5J , ali to je do ukusa :)
 
Član
A ne pasu mi distance, pa bi brusnio malo kliješta, a ove sto imam samo mi se sviđa kad su 4 9j...
 
Top