Fast Five - novi trailer

Fast Five - novi trailer

Član
Film će se u kinima širom svijeta pojaviti 29. travnja, a s obzirom na najave, naša su očekivanja velika. U glavnim ulogama Dominic Toretto i Brian O'Conner Fast, te moćne jurilice.

Svako malo pojavi se novi trailer, sve bolji i zanimljiviji. U stvari, ovaj koji ćete vidjeti je drugi službeni video filma, vrlo žestok, moramo priznati, puno utrke, eksplozija, jurnjave i naravno - egzotičnih modela automobila.

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GJUdxBaTJPU[/video]
 
Član
ZLO,bar ovako na trejleru:cool: Ne vrijedi se patiti na tv-u vec lijepo kad izadje i u bioskop se zavaliti u udobnu fotelju i uzivati:D
 
ja taman zaboravio na ovaj film da treba izac i opet me naspomenuli :D dobro je brzo ce :cool:

no coment, just wait :icon_biggrin:
 
Sad bas pisem na fejsu, meni je ovo sranje ba, pa ovo je obicni akcijski film, nema nikakve veze sa tematikom prvog dijela, tuning, street race, ovo ono, 2JZ, SR20, MoTec, NOS, T66 Turbo blabla, ovo obicna pucacina sa autima.
 
erol_brcak je napisao(la):
Sad bas pisem na fejsu, meni je ovo sranje ba, pa ovo je obicni akcijski film, nema nikakve veze sa tematikom prvog dijela, tuning, street race, ovo ono, 2JZ, SR20, MoTec, NOS, T66 Turbo blabla, ovo obicna pucacina sa autima.

Slazem se , film je dobar i moze proci kao neka drama/akcija sta vec , nikad se nece ponoviti prvi dio ;)
 
Top