Fast And Furious Vento (Jetta)

Fast And Furious Vento (Jetta)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo malo slika na Fast And Furious Vento (Jetta) :cool:
[attachment=2710]
[attachment=2709]
[attachment=2711]
[attachment=2712]

Meni je ovaj auto naj ljepsi od njih sviju...;)

Cuo sam na netu da je za prodaj...nisam bas video za koliko...ali to je tacno onaj iz filma...:D
Ovaj bodykit ima se kupiti na Wings west stranicu....http://www.wingswest.com/
[attachment=2713]
 
Član
Ali za fele neznam gdje se mogu kupiti....neznam ni kakva je marka:icon_confused: Mozda neko zna??....:icon_biggrin:
 
Član
Gledao sam i ja taj body kit, nije los a ima i boljih! A cijene negdje od 500$ pa na dalje! A i meni je ova jetta extra ali ni blizu kao RX 7 ili par auta na prvoj utrci kad se sakupljaju!
 
Član
Administrator je napisao(la):
Izgleda da ste preskocili citanje pravila foruma

4. Vrijeđanje na nacionalnoj, vjerskoj ili rasnoj osnovi je strogo zabranjeno. Za ovaj prekršaj slijedi samo jedno upozorenje. Ukoliko bude trebalo drugo upozorenje - to će biti ban sa foruma.

pa izvolite

Sad mi nista nije jasno... Ko je koga vrijedjao??
 
Član
ma neznam ni ja sta je bio u glavno nisam poceo ja...;)

inace kako vam se svidja jetta ta iz filma??...:D
 
Član
Nije bilo vrijedjanja..samo sam ja rekao *ebes bosanca (aludirajuci) na nas mentalitet.. kad pored onolikih auta u FF najbolji Vento ispade..
Malko su admini prestrogi.. Ja se izvinjavam ako je moj post toliko uvredljiv bio..ali stvarno ne vidim zasto bi..ako ovo koga vrijedja onda je curica... i ja sam bosanac..pa ako je ovo vrijedjanje po nacionalnoj osnovi onda jel i sebe vrijedjam... Malo sarkazma i ironije nikog nije ubilo..nemojte militaristicki rezim sprovoditi ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top