farovi za vw corrado

farovi za vw corrado

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pa ima ona serija novija sto im je hauba malo ko zaobljena pa ne znam jesu li isti farovi postavicu posle slike pa cete vidjeti razliku

evo slike
 
Član
u etka pise da imaju dva tipa, jedan do broja sasije F >> 50-M-035 000 a drugi dalje [/align]
 
Član
evo jos nesto .... noviji tip se razlikuje spolja od starijeg po sredini ispupcenoj haubi,drukcije maglenke i zmigavci
unutra po prekidacima za ventilaciju(novi tip kao golf 3),istrument tabla ima digitalnu kilometrazu kao i kilometar sat sa kazaljkom bez sajle,prekidaci i pepeljara ljepse uradjeni,obloge vrata i rukohvati estetski ljepsi
 
Član
Ipupcena hauba je samo kod VR6 motora. Da stane motor ispod morali je malo ispupcit :lol:
 
Početnik
Postoji razlika u farovima izmedju VR6 Corrada i svih ostalih. Kod VR6 su malo drugacije plastike oko stakla (deblje su i sire) i dugaciji je prednji vezni lim na koji mu farovi zapravo i idu. Kad bi stavio npr farove sa G60 ili 16V Corrada na VR6, uklopili bi se ali bi imao prilicnu supljinu izmedju ruba haube i fara ;)
 
U svim generacijama ima razlike u haubi, blatobranima i jos nekim detaljima i ni jedan gotovo nije isti al eto, ko ne poznaje dobro ne moze uociti razliku.Razlika se uglavnom izvana vidi na prednjem dijelu, pozadi je vec teze uociti razliku, a farova konkretno sto se tice nisam sigurna, mislim da nema razlike po pitanju njih.
 
Član
turbina je napisao(la):
Postoji razlika u farovima izmedju VR6 Corrada i svih ostalih. Kod VR6 su malo drugacije plastike oko stakla (deblje su i sire) i dugaciji je prednji vezni lim na koji mu farovi zapravo i idu. Kad bi stavio npr farove sa G60 ili 16V Corrada na VR6, uklopili bi se ali bi imao prilicnu supljinu izmedju ruba haube i fara ;)

E mislim da si u pravu, da su jedine razlike zbog motora.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top