Farovi : savjet

Farovi : savjet

Član
Pozdrav ,

Zanima me da napravim kristalni far od obicnog , pa sam mislio da ovo staro staklo sto ima ove rebarce po sebi skinem i da mi staklari naprave cisto staklo i tako bih ja to nekako pricvrstio na far i dobio kristalni far ... samo nezznam hocel bacat svjetlost kao i sa onim starim staklom od fara ...

Pa bih vas zamolio za savjet , STA ? KAKO ? itd ..




u pitanju je reno 19
 
I onda jos ugradis xenone i onda zasljepljujes vozace koji ti dolaze u suret:) sala:) ma sve se moze. mislim da je neko na forumu pisao o tome, ali moj ti je savjet ne diraj, ta rebarca imaju svoju funkciju, ne stoje ona na faru tek tako. Bolje ti je skupi koju marku pa ugradi projektore ili kupiti gotovoe farove! A to preuredjivanje mozda ce biti estetski, ali bice pogubno kako za tebe tako i za druge vozace:)
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
I onda jos ugradis xenone i onda zasljepljujes vozace koji ti dolaze u suret:) sala:) ma sve se moze. mislim da je neko na forumu pisao o tome, ali moj ti je savjet ne diraj, ta rebarca imaju svoju funkciju, ne stoje ona na faru tek tako. Bolje ti je skupi koju marku pa ugradi projektore ili kupiti gotovoe farove! A to preuredjivanje mozda ce biti estetski, ali bice pogubno kako za tebe tako i za druge vozace:)

Pa iskreno da ti kazem ... mislim da jos nigdje nisam vidio da se tako neki farovi prodaju za R19 ...
 
Administrator
odmah da ti kazem zaobravi... to sto si planirao da ti staklar osijece staklo nema od toga nista...
jer staklo fara je zaobljeno, ima savijenu ivicu oko cijelog fara gdje se lijepi na sjenilo, a kada bi odnio staklaru, dobio bi komad ravnog stakla koji bi prislonio na 2 cm fara a ostalo bi ti bila rupa...

drugo... to bez projektora nista ne bi znacilo, jer je to staklo napravljeno da razbacuje pravilno svjetlost, sjenilo je ravno, nije reljefasto kao kod novijih automobila sa providnim staklom tako da neces imati pravilno razbacivanje svjetlosti...
 
Član
eno ti kod lige projektori, 220km, i znas sta imas, mislim da je to najbolja solucija, ne rezes far, fino se uklopi i imas onda extra vidljivost,a i dobijes sminku, mislim da je to tebi u ovom slucaju najbitnije;)
 
Top