Farovi od golf1 na golf2???????

Farovi od golf1 na golf2???????

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav drugari!!!!!
Interesuje me da li mogu da se prepakuju farovi sa golf 1 na golf 2??
znam da nisu isti nosaci, al moze li se napakovati na nosace od golfa2.
Nasao sam nekifarove kristlne za keca pa sam kontao da ih kupim ako se ovo moze izvesti.

Ili jos bbolje ako znate gdje bi mogao da kupim bistre farove hrom za golf 2 al da su kvalitetni javite.
Hvala i pozzzz
 
Član
Hmmm ne znam koliko je to efektivno raditi, jer su novi farovi za mk2 oko 40km klasicni kristalni, ako se ne varam... A sto se tice farova mislim da su od keca malo i veci od dvojkinit, tak da ces imati problema oko uklapanja oko maske i slicno... Pa ti vidi jel ti se da zezati sa time, ili kupiti plug and play farove ;)
 
A sto bi stavljo od 1 na 2 farove nekontam te lakse ti je kupiti nove smekerske farove angel-s npr kristalne ili cak sa malo vise novca xenon...
 
Član
moze se ubaciti od dvojke, s tim da ako se moze skinuti sa tog postojeceg fara kuciste-nosac prebacis i onda moze, a ovako ne
 
A za koliko para bi se mogli naci kvalitetni farovi za golf 2?
Ne bih prepakivao od keca kad bi nasao dobre za dvojku.
A kad kzem kvalitetne farove mislim na to da lijepo usmjeravaju svijetlosni snop i da neulazi voda u njih pa da posle izvijesnog vremena pozute i da ninasta nelice.
Imam postavljene xenone i mnogo mi je bitno da ti farovi nerasipaju previse svijetlost.
Ako imate nekog da preporucite ko prodaje takve farove javite.
Pozzz
 
Član
farovi za golfa 2 kristalni su 50KM a sa angel eyes 60KM kod iska (ili je 50, 40) cijena ne sjecam se tacno
 
Član
prodavao je onaj momak s onom dvicom crnom,ne mogu sad da se sjetim nicka,sa svog auta prodaje farove,ima jos uvijek na forumu sigurno
 
Član
**krvopija** je napisao(la):
Jel ima neko nekog konkretno????
Neku adresu ili tel. da odemda pogledam i mozda pazarim.
druze eno covjek na Piku prodaje 2 para cini mi se, nick mu je koliko se sjecam nedimgti jedan par 55KM koliko se moze vidjeti sa slike izgleda da su i angel eyes a nick clana s foruma Honey i on prodaje te sto je ArminM rekao sretno;)
 
Hvala puno na pomoci svima...
Interesuje me dal neko zna 100% dal mogu farovi sa keca da se prpakuju na dvojku.
Negdje sam procitao da je obim fara isti i da se samo skine nosac od kec i stavi od dvojke i super ispadne...
jel neko to vec radio???
hvala u naprijed
pozz
 
Član
joj buraz ne znam sto to radis uopste,eno kod clana foruma Honey farovi koje ti trazis,mislim da nije prodao,bezveze ces se mucit da prepravljas,iako to nije puno posla al eto,ja sam htio od njega te farove,kad se moze prepravit sa dvice na keca onda moze i sa keca na dvicu,al kao sto sam rekao bespotrebno
 
Druze cuo sam se sa clanom honey i neki decko ih je rezervisao pa ce mi javiti ako ih nekupi.
Od njega ih uzimam 100% ako taj decko otkaze.
A ovo pitam za slucaj ako odu ovi honiyevi farovi......
pozzz
 
Član
u svakom slucaju ti je lakse naci te farove za Mk II nego za I,to je sto posto,,i jeftiniji su za dvicu.ja ti govorim zato sto ces bezveze kamijat prepravljat,a mozes naci origigi farove za svoje auto,bez prepravljanja
 
Ok. Hvala druze.....
Ma meni je bitno da nadjem kvalitetne farove a ima ovih sa pijace na svakom koraku al mi se nebacaju pare za njih.
Pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top